Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Citroën (24)

Citroen-C5-2-0-hdi-Nafte-viti-2003-

2,100 €

Citroen C5 2.0 HDi Nafte Viti 2003

Citroen C5 Motorri(CC):2.0L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2003 Transmisioni Manuale 199,000 km Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te […]

është lexuar 116 herë (3 herë sot)

Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte--02

2,100 €

Citroen C3 1.4 HDi Nafte Viti 2002

Shitet Citroen C3 Motorri(CC):1.4L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2002 Transmisioni Manuale 174,000 KM Ngjyra e Jashtme Blu Ngjyra e Brendshme Gri GJendje Motorrike […]

është lexuar 52 herë (4 herë sot)

20170121_101913

2,600 €

OKAZION CITROEN XSARA VITI2002 MOTOR 1.6BENZIN+GAZ

SHES CITROEN XSARA VITI 2002 MOTOR 1.6 BENZIN +IMJANT GAZI I MONTUAR DHE I CERTIFIKUAR NE ITALI ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE […]

është lexuar 706 herë (2 herë sot)

IMG-20170123-WA0008

3,600 €

Citroen C4, viti 2006,1.6 BENZIN/GAS

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHRBIMET E BERA TEK CITROEN TE SHENUARA NE LIBRIN E SHERBIMEVE IPJANT […]

është lexuar 367 herë (5 herë sot)

FB_IMG_14552977223139377

2,500 €

Citroën Berlingo, nafte, manuale, viti 1999

makina eshte ne gjendje te mire . viti i prodhimit 1999 . Kamio manuale . airbeg. goma te mira te sapoblera . eshte me dogane […]

është lexuar 169 herë (3 herë sot)

gjej makine perdorur shitje 1

3,300 €

Citroen C3 1.4 HDi nafte Viti 2005

Citroen C3 1.4 HDi nafte Viti 2004 Makina e sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. Publiko edhe në:

është lexuar 1355 herë (12 herë sot)

tirane makine familjare

2,950 €

Citroen Berlingo 2.0 nafte, viti 2001

Citroen Berlingo 2.0 nafte, viti 2001 E sapoardhur nga Zvicrra, ne gjendje perfekte. Goma te reja, kondicioner, xhama elektrik, pasqyre elektrike. Publiko edhe në:

është lexuar 111 herë (0 herë sot)

Screenshot_2016-11-30-18-11-41

120,000 LEK

Citroën Xsara, benzine viti 2000

Ngjyra blu. Ka 6 muaj ne garazh nga mungesa e pronarit. Per me teper info kontaktoni ne 0685133551.ROMEO Publiko edhe në:

është lexuar 338 herë (1 herë sot)

20160929_133541

3,300 €

OKAZION CITROEN C3 PLURIEL 1.4 NAFTE 2005 CABRIO!

SHITET CITROEN C3 PLURIEL VITI 2005 MOTORRI 1.4 HDI DIESEL SHUME EKONOMIK KAMBIO MANUAL KONDICIONER XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMINI ORIGJINALE NE GJENDJE SHUME TE MIRE!!! […]

është lexuar 337 herë (3 herë sot)

4,200 €

Shitet citroen c3 nafte viti 2006

-Airbag shoferi dhe pasagjeri -Mbyllje qendrore me pult -Kroskot dixhital -Xhama elektrike perpara dhe mbrapa -Pasqyrat e jashtme elektrike -Drita mjergulle -Kompjuter bordi multi-funksional -Radio […]

është lexuar 153 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë