Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - BMW (52)

IMG_1439

7,900 €

OKAZION!SHITET BMW 530 M LOOK FULL OPTIONS

OKAZION!SHITET BMW 530 M LOOK VITI FUND 2004,FULL OPTIONS. 201000 km. 7900 EURO PADISKUTUESHEM Publiko edhe në:

është lexuar 395 herë (11 herë sot)

BMW-330-D-coupe-

9,800 €

Shitet BMW 330 coupe viti 2007 ne gjendje perfekte (cmimi I diskutushem...

SHITET BMW 33O COUPE NE SHENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE PER ARSYE MOS PERDORIMI..E ARDHUR NGA ITALIA .. FULL EKSTRA Publiko edhe në:

është lexuar 279 herë (2 herë sot)

20161228_132418

3,500 €

Bmw 320i Quality Full Options, viti 2002, e sapoardhur nga zvicra

Shitet bmw 320i 2002.motorr 2.2 benzin,kamje automatike ,sensor parkimi ,klima.makina e sapoardhur nga zvicra me sherbimet e bera Publiko edhe në:

është lexuar 133 herë (6 herë sot)

kerkoj makina shitje tirane 1

3,800 €

BMW 320D SW Viti 2001

BMW 320D SW Viti 2001 Makina e sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte. Me liber sherbimi. Publiko edhe në:

është lexuar 1477 herë (1 herë sot)

IMG_0146

29,500 €

Bmw seria 7 750i, viti 2010

Shitet Bmw 750i .. makina eshte full option motorr 4.4 twinturbo benzine 408 kuajfuqi makina ka vetem 2 muaj ne Shqiperi e blere ne Gjermani, […]

është lexuar 343 herë (7 herë sot)

15609465_10154209205528589_949210382_o

16,000 €

BMW 318 NE SHITJE

Ofroj per shitje nje makine tip BMW 318, prodhuar ne fund te vitit 2008, ka nje motor nafte 1.9 dhe ka gjithsej 120.000 Km te […]

është lexuar 47 herë (1 herë sot)

2016-12-17 11.56.01

2,500 €

Bmw e39 525 tds viti 2000

Bmw 525 tds 2000, kambio manuale , sedilje lekure, xnenon, timon multifunksional, klima, disqe alumini, bagazhiere 6 cd, sherbimet e bera, dokumenta te paguara deri […]

është lexuar 104 herë (2 herë sot)

20161218_130301

2,500 €

Bmw 525 tds viti 2000 – dokumenta te paguara deri ne dt. 19/12/2017

Sedilje lekure, ksenon, bagazhiere 6 cd, clima, disqe alumini, te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje shume te mire, dokumenta te paguara deri ne dt. […]

është lexuar 212 herë (1 herë sot)

15577650_10209531809985287_1377924173_n

9,000 €

BMW 530 Motorr 2997, Nafte. Automatike, viti 2005, full option

Bmw seria 5. 530. Motorr 2997, nuk e kap taksa luksit. Nafte. Automatike. 268 mij km te kaluara orgjinale. 250 kuaj fuqi. Konsumi 8-9l/100km ne […]

është lexuar 428 herë (4 herë sot)

2015-05-28 07.44.16

2,000 €

Urgjent! BMW 320 Viti 2000 me 265000km origjinale

Shitet BMW 320D . Viti 2000 me 265000km origjinale, perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi. SW Tapiceri lekure e zeze brenda, ngjyre gri, goma […]

është lexuar 226 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë