Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për - Audi (71)

IMG_20170530_060916_600

4,400 €

Audi A3 1.9 nafte, viti 2004

ONLINE para 2 ditë

Audi a3 1.9 nafte KLM 183000 e ardhur nga Italia me dok te rregullta kater muaj e perdorur Ne shqiperi Ne gjendje perfekete motorrike dhe […]

është lexuar 75 herë (2 herë sot)

IMG_6677

7,500 €

Audi A3 1.9 TDI, viti 2007

ONLINE para 3 ditë

Audi A3 1.9 TDI, viti 2007 . Makina bler në Koncesionar Audi Albania , përdorur nga një Pronar . Full- opsion të gjitha shërbimet kryera.

është lexuar 8 herë (1 herë sot)

IMG_2495

9,499 €

Shes Audi a3, 4×4 s-line, viti 2008

ONLINE tani

Shitet audi a3 gjendje perfekte xhama te zinj origjinale 4×4 s-line dy pal goma me letra sapo te paguara per me teper ☎️

është lexuar 103 herë (1 herë sot)

image-0-02-05-8c28ea737c57fa15d99bb7d68c5dc97a97107fdf0476a9fe701a0d08f4127744-V

3,200 €

OKAZION!!!!Shitet Audi a6 quattro 2.5 diesel full options, automatic, sedil...

ONLINE para 4 ditë

Shitet audi A6 quattro 2.5 diesel full options,viti fund 2002, automatic, sedile lekure me ngrohje , navigator, baxha . viti: 2002.opsion ulje ngritje,ne gjendje shume […]

është lexuar 868 herë (0 herë sot)

makine dokumenta rregullta

3,700 €

Audi A2 Motor: 1191 TDI Kamio: AUTOMATIKE Viti: 2001

ONLINE para

Audi A2 Motor: 1191 TDI Kamio: AUTOMATIKE Viti: 2001 Km: 180’000 Makina e sapoardhur nga Zvicra në gjendje perfekte, gjitha sherbimet e bëra. *ECO-System. Ideale […]

është lexuar 6 herë (1 herë sot)

20170222_111811

5,350 €

Audi A4 1.8 turbo, benzin+gaz, automatike, viti 2004

ONLINE para 5 ditë

Audi A4 1.8t benzin+gaz.automatik me targa e letra te paguara deri ne mars 2018.goma te reja sherbime te bera.sensor parkimi kondicioner.+355692271717 viber whatsapp.

është lexuar 110 herë (1 herë sot)

IMG-20170410-WA0044

8,300 €

AUDI A6 3.0 QUATTRO FULL OPTIONS LIM EDITION, viti 2006

ONLINE para 1 ditë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO VITI 2006 FULL FULL OPTIONS 8.300€ -KAMBIO AUTOMATIK 7G TRONIC -NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL -START/ STOP NDEZJE PA ÇELES -BAXHA PANORAMIKE ME […]

është lexuar 85 herë (1 herë sot)

njoftime makina tirane

0 €

Audi A3 Sportback 2.0 TDI, Manuale, Viti 2005

ONLINE para

Audi A3 Sportback 2.0 TDI, Manuale, Viti 2005 Makina e sapoardhur nga Zvicra në gjendje perfekte, gjitha shërbimet e bëra në Zvicër. – 4x goma […]

është lexuar 122 herë (1 herë sot)

19114500_443581852677659_2145267588_n

2,300 €

Audi A3 benzine 1.8, viti 2001

ONLINE para

Audi A3 benzine 1.8 Ngjyra gri e erret,e sapo e ardhur nga gjermania, me sherbime te bera ne gjermani, (gabina e 97) por krejt opsionet […]

është lexuar 38 herë (1 herë sot)

IMG_4294

28,000 €

Okazion Audi A6, nafte, full options, viti 2012, Shitet me garanci 1 vjecar...

ONLINE para 1 week

Okazion Audi A6. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumeta te paguara per 1 vit. Shitet me garanci 1 vjecare.

është lexuar 102 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 81 2 3 8

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 1 orë më herët - 0 Komente

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë