Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Traktor, agregate (29)

IMG_0052

12,500 €

Zetor Same 60 KF 4×4 I vitit 2015

Shes zetor Same 60 KF 4×4 I vitit 2015 I prdorur vet pak pronari i par.me motor Same Deutz-fahr 3 cilindra Email: sajdin.dini@gmail.com

është lexuar 61 herë (2 herë sot)

IMG_20170120_145230

800,000 LEK

shitet zetor shibaura 35 kuaj fuqi

Shitet traktor shibaura ne gjendje shume te mire.35 kuaj fuqi i pajisur me plug frez dhe karroce.cmimi 8 milion lek

është lexuar 747 herë (0 herë sot)

FB_IMG_1489700547225

17,000 €

Komatsu pc40

Shitet komatsu pc40 shoqeroet me dy pal zinxhir 3kova gerrmuese petale

është lexuar 29 herë (0 herë sot)

IMG-20170313-WA0008

2,700,000 LEK

Zotor John Deere viti 1980, 105 kf me agregatet model 3130

Viti I prodhimit 1980 eshte ne gjendje te mire 105 kuaj fuqi / e shes per arsye emigrimi./eshte ekonomik Cfare shihni né foto jan bashk […]

është lexuar 112 herë (0 herë sot)

IMG_6489

1,300,000 LEK

Shitet Traktor John Deere 2140 85 Hp (Kuaj Fuqi)

Shitet traktor John Deere 85 Hp(Kuaj Fuqi) Traktori ështe në gjendje motorrike dhe mekanike shumë i mbajtur. Shoqerohet me romorko (vetshkakuese) Në Shqipëri ështe perdorur […]

është lexuar 162 herë (1 herë sot)

WP_20170206_002

10,500 LEK

shitet zetor IMT 72 kuaj fuqi

Shitet zetor imt 72 kuaj fuqi shitet per arsye mos perdorimi ka gjendje matorrike e xhenerike shum te mir i gatshem per prove cmimi i […]

është lexuar 255 herë (1 herë sot)

6,700 €

Traktor ne shitje: Massey Ferguson A 590

ore pune : 7800 ndodhet : Gjermani viti: 1979 kuaj fuqi: 102 hp http://www.e-farm.com/tractor/643807

është lexuar 325 herë (1 herë sot)

DETAIL_644846-1_water

12,900 €

Traktor Case IH MAXXUM 5120

ore pune : 10500 ndodhet : Germany viti: 1995 kuaj fuqi: 90 PS, 66KW http://www.e-farm.com/#

është lexuar 405 herë (0 herë sot)

DETAIL_649457_water

5,900 €

Massey Ferguson 1134

ore pune: 16400 ndodhet: Germany viti: 1985 kuajfuqi: 132 PS, 97KW

është lexuar 362 herë (1 herë sot)

1474625250846QA9UO 17_water.1

16,800 €

Deutz-Fahr Agro Plus 100

DEUTZ FAHR ME 7285 ORE PUNE, VITI 1999 EDHE ME 101 KUAJ FUQI, TRAKTORI NDODHET NE GJERMANI

është lexuar 628 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 10/03/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si ta mirëmbani makinën

  prej në 08/03/2017 - Comments Off on Si ta mirëmbani makinën

  Mirëmbajtja e makinës jo vetëm i paraprin ndonjë defekti të mundshëm, por është më e sigurt për ju dhe të tjerët. Një makinë e mbajtur mirë, me të gjitha shërbimet e kryera në kohën e duhur, do të jetë gjithashtu më e vlefshme edhe kur ta shisni.   Nëse blini një makinë të përdorur ose […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 05/03/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

 • Pse është i nevojshëm marketingu?

  prej në 02/03/2017 - Comments Off on Pse është i nevojshëm marketingu?

  Suksesi i çdo biznesi qëndron në fushën e marketingut. Sektorët që mbulon një marketing i mirë janë: reklamat, promovimet, marrëdhëniet me publikun dhe shitjet. Po çfarë bën marketingu në të vërtetë? Marketingu është një proces që trajton një shërbim apo një produkt dhe më pas e promovon drejt çdo konsumatori të mundshëm. Nëse nuk bëni […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë