Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Automjete (156)

BIK101-1 (a)

24,000 LEK

Biciklete X-TEAM ALLOY CILO e sjelle nga Zvicra

Biciklete e tipit X-TEAM ALLOY CILO, e sjelle nga Zvicra, biciklete origjinale dhe ne gjendje perfekte, gomat MISHELIN me disqe alumini 26 X 1.95, frena […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

BIK101-5 (a)

23,000 LEK

Biciklete BIKE CLASTY e sjelle nga Gjermania

Biciklete e tipit BIKE CLASTY, biciklete origjinale e sjelle nga Gjermania, ne gjendje mjaft te mire, e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 […]

228 herë e lexuar, 0 herë sot

BIK101-6(a)

25,000 LEK

Biciklete SWIFT 260TX e sjelle nga Zvicra

Biciklete e tipit SWIFT 260TX, gomat CSTMTB CHAOYANG 26X1 .95, frena Alnova EDS linear, kompanjol Shimano tourney dhe amortizator LJ 400A

152 herë e lexuar, 0 herë sot

BIK101-2 (a)

22,000 LEK

Biciklete CHISEL ELEMENT e sjelle nga Gjermania

Biciklete e tipit CHISEL ELEMENT, gomat 26×2.00 me Disqe alumini, frenat e para me disk, kompanjol Aochida dhe amortizator dual suspension system

136 herë e lexuar, 0 herë sot

Screenshot_1

2,500 €

Shitet Fiat Scudo Frigorifer

Shitet Fiat Scudo Frigorifer Viti: 2001 1.9 Turbo Diesel Sterco Hidraulico KM: 270.000 Dogana e Paguar Kamio: Manuale E pershtatshme per cdo lloj trasporti frigoriferik […]

148 herë e lexuar, 0 herë sot

-Opel-Corsa--1200-euro

150,000 LEK

Opel Corsa

Shes Opel Corsa Viti 2000 Motorr 973 cc Karburanti benzine Ngjyra gri Transmesioni manuale Kondicioner (I duhet mbushur me gaz) Shume ekonomike Makina eshte ne […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

141EACA9-8792-49D1-A79A-E5CD2FEA8371

2,500 €

OKAZION!!SHITET SMART CABRIO 600CC

OKAZION!!SHITET SMART CABRIO 600CC, MARSHE AUTOMATIKE TIP TRONIC, TAPICERI LEKUR E ZEZ,NGROHJE SEDILJE KONDICIONER, PASQYRA ELEKTRIKE. AIRBAG GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE PERFEKTE

302 herë e lexuar, 0 herë sot

v70-1

2,100 €

Shitet Volvo V70

Goma aktive para. Hapje/mbyllje qendore e dyerve me pult. Xhama dhe pasqyra elektrike. Airbag para dhe anash. Sediljet e para me ngrohje. Pilot automatik dhe […]

248 herë e lexuar, 0 herë sot

ma

6,200 €

Shes CAddy shume te re

Shes makine pune Wolsvagen Caddy, me regjistrim ne Kosove. I blere jashte, vetem 1 vit e gjysem ne kosove. Ne gjendje shume te mire, Viti […]

146 herë e lexuar, 0 herë sot

44EF72EB-3EFE-4C5C-8E28-0A54E2E83818

2,900 €

OKAZION – Volkswagen Polo 1.4 Benzinë

OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzinë 132.200 KM Automatik Kondicioner CD-Player BLU Tirana AA

213 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 4 nga 16 1 2 3 4 5 6 16

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë