Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Motoçikleta (22)

IMG_20170815_154609[1]

2,100 €

Motociklete per persona me aftesi te kufizuara Enduro XL4+

ONLINE para 2 ditë

Enduro XL4 Plus 4-Wheel Scooter është një skuter me katër rrota të rëndë me kapacitet peshe 500 lb. Ajo ka kontrollet për sistemin e ndriçimit, […]

është lexuar 11 herë (0 herë sot)

500 €

piagio bevrely viti 2003

ONLINE para 1 week

Shitet piagio bevrely 200cc viti 2003 ne gjendje shum te mir me te ghitha sherbimet sa po te bera iardhur nga greqia me cregjistrim

është lexuar 10 herë (0 herë sot)

image-0-02-05-c7fb3ca8e4fb9be1bebe574bfa1e56fdc8dfcd00fb262537ad63cd85ae062d75-V-512x512

240 €

OFERTE!SHES XHUP LEKURE 3XL DHE DOREZA PRO BIKER XL PER MOTORR.350 EURO

ONLINE para 3 weeks

OFERTE!SHES HELMETE IRON MAN XL XHUP LEKURE 3XL DHE DOREZA PRO BIKER XL PER MOTORR.240EURO

është lexuar 672 herë (0 herë sot)

IMG_0440

2,100 €

Piaggio Beverly 500

ONLINE para 2 months

Motori shitet per arsye mosperdorimi.eshte ne gjendje shume te mire. letrat te paguara deri ne qershor 2018. i gateshem per cdo lloje prove.

është lexuar 96 herë (2 herë sot)

06082010332

1,400 €

Suzuki DR 650 Off-road, viti 1996, 49 PS

ONLINE para

Off-road, viti 1996, 49 PS

është lexuar 127 herë (0 herë sot)

IMAG2573

1,200 €

OKAZION SHITET SUZUKI BURGMAN 400cc, 25000km

ONLINE para

OKAZION SHITET SUZUKI BURGMAN 400cc,viti 2004, 25000km orgjinale, gjendje teknike shume te mire, nje pronesi qe nga fillimi, shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi pak i diskutushem […]

është lexuar 102 herë (1 herë sot)

motora ne shitje

1,000 €

Motorra Garelli. Kilometrra 0 Scooter 49cc viti 2016

ONLINE para

Motorra Garelli. Kilometrra 0 Scooter 49cc viti 2016 me dogane te paguar.

është lexuar 195 herë (4 herë sot)

Screenshot_20170427-225151

2,000 €

Motor Suzuki Burgman 38000 km origjinale, prodhuar dhjetor 2004

ONLINE para

Eshte ne gjendje shum te mir me sinjale me te gjitha i bojn 38000km origjinale dhjetor 2004 viti dogan nuk ka nuk esht i vram […]

është lexuar 426 herë (0 herë sot)

Screenshot_2016-02-29-16-00-39

50,000 LEK

Malaguti Madison S 200cc

ONLINE para

Malaguti Madison S 200cc kroskot dixhital viti 2004. nuke eshte ne gjendje pune. Pa dogan. Çmimi 50,000 leke.

është lexuar 1213 herë (1 herë sot)

IMG_1342

3,500 €

HONDA VARADERO 1000

ONLINE para

Shitet ose nderrohet me makine plus diferencen motoorr HONDA VARADERO 1000 kubik motori eshte ne gjendje shume te mire llapma led origjinale te motorit me […]

është lexuar 149 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë