Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Trans-Industri (39)

IMG_9129

8,300 €

Vw CADDY MAXI🔶1.9 NAFTE🔶2009🔶

ONLINE para 4 ditë

⭐️⭐️⭐️SHITET⭐️⭐️⭐️ 🇦🇱 VW CADDY MAXI 🔶1.9TDI -NAFTE 🔶Viti PRODHIMIT 16-12-2009 🔶178000 KM Me Liber Sherbimi te Certifikuara 🔶Kambio Manuale 5 Marshe 🔶Kondicioner 🔶Abs, SRS, Esp […]

është lexuar 203 herë (1 herë sot)

image

3,600 €

Ford Tourneo 1,8 nafte, i sapo ardhur nga Italia

ONLINE para 3 weeks

shitet ford e ardhur nga itali para 2javes me sherbime te bera me rryp motori popm uj cdo gje esht gati per cdo prov.esht me […]

është lexuar 20 herë (1 herë sot)

20170531_104648

15,000 €

Bobcat 763 viti 2003 nè gjendje prefekte

ONLINE para 2 months

Bobcat 763 viti 2003 nè gjendje prefekte.me dokumenta te rregullt e dogan te paguarantee.

është lexuar 63 herë (1 herë sot)

IMG_2382

9,750 €

Furgon Mercedez-Benz 313 CDI nafte, km 205367, euro4 Sensor parkimi

ONLINE para 4 weeks

Mercedez Benz 313 CDI nafte km 205367 euro4 Sensor parkimi makina n gjendje shume t mir e gatshme percfardolloj prove Per m shum info na […]

është lexuar 69 herë (1 herë sot)

Pamja perpara

7,000 €

Shitet Kamioni me Vinç dhe Konstruksion mbajtje Xhamash

ONLINE para 1 month

Shitet Kamioni me Vinc dhe Konstruksion mbajtje Xhamash ne gjendje shume te mire pune, per arsye Emigrimi. Mund te perdoret per biznese si duralumine,xhama,mobiljeri,etj. Cmimi […]

është lexuar 78 herë (1 herë sot)

IMG_1976

8,450 €

Furgon Transporti Mercedez-Benz 313 CDI

ONLINE para 2 months

Mercedez Benz 313 CDi kambjo manuale tipi i shkurte euro4 n gjendje shume te mir Per m shum info na kontaktoni n nurmrin ton ose […]

është lexuar 37 herë (1 herë sot)

20170624_112500_HDR

9,500 €

Furgon mercedes benz 613D

ONLINE para 2 months

makina ka ardh nga gjermania ka punuar si ambulanc ne gjermani eshte euro 4 cmimi i diskutushem me dogan te paguar viti prodhimit 2007 makina […]

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

IMG_1514

690,000 LEK

Shitet furgoni ne gjendi super me garanci

ONLINE para 2 months

Shitet furgoni ne gjendi super me garanci,shitet per arsye mosperdorimi,

është lexuar 122 herë (1 herë sot)

13339706_948298455268670_265578618591322341_n (2)

3,300 €

Opel Combo , viti 2005: 1.7 Nafte 170.000 km

ONLINE para 1 month

Shitet Opel Combo , viti 2005: 1.7 Nafte Ngjyra gri: Me 170.000 km Makine shum e paster dhe e mbajtur: Cmimi 3300 euro i diskutushem:

është lexuar 90 herë (1 herë sot)

65379_7

8,500 €

Toyota Hilux kamio manuale 2.5 nafte pikap 2006

ONLINE para

Toyota Hilux kamio manuale 2.5 nafte pikap 2006 Çmimi I diskutueshëm Viti i Prodhimit 2006 Kilometrazhi 230000 km Të dhëna motorike 2.5 nafte Kamio Manuale […]

është lexuar 147 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë