Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Furgon, Autobus (27)

20170606_114533

2,000,000 LEK

Sprinter 416 cdi

ONLINE para 2 ditë

Sprinter_416 cdi_viti 2002_vendet 17_kondicioner ×2_ngrohje_dopio xham_mp3.dvd etj

është lexuar 96 herë (1 herë sot)

IMG_4517

2,000 €

Shitet kamioncine per reklama Peugeot turbo d

ONLINE para 4 ditë

Shitet kamioncine per reklama Peugeot naft,Me dogan te paguar vitii 2001-2002

është lexuar 366 herë (0 herë sot)

Mercedes-Sprinter-

11,500 €

Mercedes-Benz Sprinter 313

ONLINE para

Sherbimet e bera. Shume i paster si jashte ashtu edhe brenda. Viti i prodhimit 2008. 160.000-170.000 Km. Shitet per arsye mos perdorimi. Makina eshte e […]

është lexuar 116 herë (1 herë sot)

5,700 €

Mercedez Benz Sprinter CDI 208

ONLINE para

Mercedez Benz Sprinter CDI 208 CDI te treja te kuqe

është lexuar 154 herë (1 herë sot)

IMG_9123

10,000 €

Kamion “Mecedes Benz” 16-28 Autobot. Viti prodhimit. 1985

ONLINE para

Mercedes Benz 16-28 Autobot. Viti prodhimit. 1985. Fuqia. 280 kw Karburanti Nafte. Targa Shqiptare Akse. 2. Gomat. 11/22,5 R. Vendndodhja Melan, Diber. Kamioni eshte ne […]

është lexuar 67 herë (1 herë sot)

20170326_180920

30,000 €

Mercedes Benz Sprinter 515 XXL. 22 vende. Viti 2008

ONLINE para 8 orë

Sprinter 515 XXL. 22 vende. Viti I prodhimit 2008.ne gjendje shume te mire. Dy kondicionere. I ardhur nga Gjermania. Me dy turbo. Bagazh I bollshem.

është lexuar 180 herë (1 herë sot)

IMG_0413

 

Mercedes-Benz Sprinter 211 5+1 viti i prodhimit 2006

ONLINE para

sprinter 211 5+1 viti i prodhimit 2006 makina ka 176000 km makina sapo ka ardhur nga Gjermania. Makina eshte gati per targa. Tel 0683872399 whatsapp […]

është lexuar 200 herë (1 herë sot)

IMG_20160407_185459

13,500 €

Shitet minibusi Mercedes benz Sprinter 18 vende

ONLINE para

Shitet minibusi Mercedes benz Sprinter 313, me 16+1+1 vende, viti 2004

është lexuar 333 herë (0 herë sot)

IMG_20170328_180242

5,000 €

Shes Mercedes benz Sprinter 903 , vende 8+1, vit prodhimi 1998

ONLINE para

Mercedes benz sprinter 903 viti i prodhimit 1998, ngjyra e bardhe , vende 8+1 . fuqia motorike 2874 . Cmimi 5000€ i diskutueshem , me […]

është lexuar 221 herë (0 herë sot)

IMG_0287

12,000 €

Furgon Frigoriferik Iveco, 2800 CV, naftë, viti 2004

ONLINE para

Shitet Iveco furgon frigoriferik kambio manuale, 2800 CV, naftë, i përdorur, viti 2004, shiten bashkë ose veç e veç. Në gjendje të shkëlqyer. 12000 Euro […]

është lexuar 240 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 2 orë më herët - 0 Komente

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë