Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Fuoristrada (75)

makina te reja shitje

 

Audi Q3 2.0 TFSI Kamio AUTOMATIKE, Viti 2016

ONLINE para

Audi Q3 Motor: 2.0 TFSI Kamio: AUTOMATIKE Viti: 2016 Km: 45’000 Full – Opsione Makina ne gjendje perfekte, gjitha sherbimet e bëra , i Targuar.

është lexuar 5 herë (5 herë sot)

shitje makine bmw x6

25,000 €

Shitet BMW X6, fundi i vitit 2010. 3,5 benzine xdrive

ONLINE para 5 orë

Shitet BMW X6,fundi i vitit 2010. 3,5 benzine xdrive. Cmimi 25000 Euro. Mundesi nderrimi me apartament ne Tirane. Tel :0685741630

është lexuar 124 herë (0 herë sot)

jeep-grand-cherokee-4

5,000 €

Jeep Grand cherokee

ONLINE para 2 weeks

Të Dhëna të Tjera për Makinën 4 x 4 Bllokim Motorri, Sensorë Parkimi ABS Sensor Shiu & Drite Navigator Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik, […]

është lexuar 17 herë (0 herë sot)

image

2,600 €

Opel frontera 4×4, viti 2001

ONLINE para 3 weeks

shitet opel ne gjendje shum te mir me 80mij kilometra origjinale esht me letra italiane pa dogan pak dit ka qe ka ardh nga italia

është lexuar 25 herë (0 herë sot)

IMG_9276

19,500 €

Mercedes GLK 220 CDI 4-MATIC,AUTOMATIKE,SPORT,09

ONLINE para 4 ditë

🏁🏁🏁MERCEDES-BENZ🏁🏁🏁 🇦🇱🏁GLK 220 CDI 4-MATIC🏁🇦🇱 🇦🇱4×4 SUV- SPORT EDITION🇦🇱 🔶VITI 11 DHJETOR 2009 🔶SERIA Sport Edition 🔶KAMBIO AUTOMATIKE – F1(Marshet ne Timon) 🔶166000km me Liber […]

është lexuar 55 herë (1 herë sot)

njoftime fuoristrada shitje

22,000 €

HYUNDAI SANTA FE 2.2 nafte kamio automatike viti 2012 extra full

ONLINE para

HYUNDAI SANTA FE 2.2 nafte kamio automatike viti 2012 extra full Kilometrazhi 105000 km Të dhëna motorike 2.2 nafte Kamio Automatike Kondicioner Automatik Ngjyra E […]

është lexuar 23 herë (0 herë sot)

kerkoj makine toyota

15,500 €

Toyota Rav4 2.2 nafte kamio automatike 2010

ONLINE para

Toyota Rav4 2.2 nafte kamio automatike 2010 Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 155000 km Të dhëna motorike 2.2 nafte Kamio Automatike Kondicioner Automatik Ngjyra E […]

është lexuar 23 herë (1 herë sot)

rezultate per fuoristrada

6,500 €

Hyundai Tucson 2.0 nafte kamio automatike 2005

ONLINE para

Hyundai Tucson 2.0 nafte kamio automatike 2005 Viti i Prodhimit 2005 Kilometrazhi 185000 km Të dhëna motorike 2.0 nafte Kamio Automatike Kondicioner Automatik Ngjyra Gri […]

është lexuar 18 herë (0 herë sot)

IMG-20170624-WA0039

4,800 €

Toyota Rav 4. 4×4. Diezel

ONLINE para 1 month

Toyota Rav 4. 2.0 Diezel. Viti i prodhimit 2003. 4×4. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Esp. Radio cd. Kompjuter board. Anti nebia. Tapiceri isofix. […]

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

IMG-20170624-WA0041

4,800 €

Toyota Rav 4. 4×4. Diezel – 02

ONLINE para 1 month

🚗🚗Toyota Rav4. 2.0 Diezel, 4×4. Viti i prodhimit 2002. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio cd. Kompjuter board. Tapiceri Lekure. Sendile isofix. Anti […]

është lexuar 58 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 81 2 3 8

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë