Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Bicikleta (36)

IMG_1867

24,000 LEK

Boçikletë kursi PEUGEOT Corbier 6 marshe

ONLINE para 1 ditë

Peugeot Corbier, gjysëm profesionale. E restauruar, pastruar dhe pajisur me pjesë origjinale. Boja origjinale dhe shumë pak e dëmtuar. Timoni i veshur me lëkurë të […]

është lexuar 43 herë (1 herë sot)

IMG_0319

400 €

Biciklete SPECIALIZED P2. Mountain bike 26 inch

ONLINE para 2 weeks

Shitet biciklete SPECIALIZED P2. Mountain bike 26 inch. 6061 T6 aluminum. Amortizator Marzocchi Dirt Jam Pro SL, 110mm. Frena hidraulike me vaj mineral Tektro me […]

është lexuar 40 herë (1 herë sot)

WP_20170513_13_04_30_Pro

17,000 LEK

Biciklete Trek Bikes

ONLINE para

Biciklete e markes Trek Bikes, me 8 marsha. Pak e perdorur, shume e mirembajtur.

është lexuar 26 herë (1 herë sot)

Shes biçikletë BIANCHI vintage – kursi – viti 1989 – e rikonstruktuar si origjinali

435 €

Biçikletë BIANCHI vintage – kursi – viti 1989 – e rikonst...

ONLINE para 1 ditë

Bianchi e vitit 1989, e rikonstruktuar plotësisht, me bojën origjinale. Pjesët : marshet Campagnolo (130 euro), disqet MAVIC 28, bucelat MAILLARD, timoni 3TTT, trupi Bianchi, […]

është lexuar 143 herë (1 herë sot)

18947181_1447059952021021_1995605754_o

1,050 €

Biciklete elektronike Wisper 905 SE per shitje

ONLINE para

Shitet Biciklete elektronike Wisper 905 SE. Me bateri te re lithium-polymer 14Ah 36V dhe drita perpara (15W LED) dhe mbrapa (36V) qe fuqizohen nga bateria. […]

është lexuar 134 herë (1 herë sot)

IMG_3390

35,000 LEK

Biciklete 26″

ONLINE para

Biciklet 26″ Ka nevoj per pak sherbime te vogla

është lexuar 185 herë (1 herë sot)

IMG_3378

25,000 LEK

Biciklet e ardhur nga gjermania Alumin 27″

ONLINE para

Biciklet e ardhur nga gjermania Alumin Ne gjendje te mir 27x 3/8 marshe Me diskofrena E pershtatshme per cdo lloj tereni Amortizator me regjister .

është lexuar 131 herë (1 herë sot)

18090555_1293751577388498_965513097_o

110 €

Biciklete e ardhur nga Gjermania, e paperdorur

ONLINE para

Biciklete e ardhur nga Gjermania, e paperdorur, cmim i diskutueshem

është lexuar 430 herë (1 herë sot)

0220170509~2

15,000 LEK

Biciklete 26′ Univega me pjese Shimano STX, me trup alumin

ONLINE para

Biciklete 26′, me pjese Shimano STX, me trup alumin, rrota e perparme me sustacion, pjata e rrotes se mbrapme me 8 marshe, e pa perdorur […]

është lexuar 438 herë (1 herë sot)

IMG_0654

350 €

Bicikletë Ideal me pjese origjinale

ONLINE para

Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire po per arsye mos perdorimi nga qe kam dy bicikleta dua ta shes njeren

është lexuar 298 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 26/06/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë