Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Autovetura (300)

22790927_10159555529415296_310082158_o

5,800 €

Seat Leon 1.4 TSI Sport Up, 2008, 5800 € me dogane

Shitet Seat Leon 1.4 TSI Sport Up, 145 kuaj fuqi (me program Overload Chip Tuning), viti i prodhimit 2008, 148000 km, ngjyra e zeze metalike, […]

42 herë e lexuar, 0 herë sot

2015-12-31 17.46.51

2,500 €

Shitet citroen C3, nafte, sensor parkimi, viti 2004

Shitet citroen C3, ne gjendje shume te mire. me dokumentacion te rregullt, me sensor parkimi, sedilje cope ngjyre silver.

150 herë e lexuar, 1 herë sot

image-0-02-05-08a3efb470d50cd2187392f94ded94f35bd422cd55cabbc3d3e3fa1eedac40c2-V-800x450

3,400 €

Okazion Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

Shitet ford fiesta 1.4 nafte ne dogan te paguar.Makina ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike.

293 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170224-WA0000

1,800 €

Okazion Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz, viti 2001

Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz me impiant te rri te sapo montuar ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Konsum minimal.Me letra te paguara deri […]

227 herë e lexuar, 0 herë sot

20170723_185631

2,700 €

Mazda Premacy 2.0 nafte viti 2004 e sapo ardhur nga Germania

okazion.shes Mazda Premacy 2.0 nafte viti 2004 letrat te paguara per 1 vit e sapo ardhur nga Germania ne gjendje shum te mir si gjenerike […]

125 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-20171020-WA0024

25,500 €

Shitet Audi A6, viti 2012!! Super makine, super çmim!!

Audi A6 (look Audi S6) , viti i prodhimit 2012 me kilometra origjinale. Motor 3.0 nafte (nuk ka takse luksi), i modifikuar ne Greqi (ka […]

230 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170618-WA0001

2,000 €

Shitet VW Golf 4 me benzine, kambio automatike, viti 1998

Shitet makine VW Golf 4, viti i prodhimit 1998, me benzine, me kambio automatike. Me dokumenta të rregullta deri më 30 gusht 2018.

212 herë e lexuar, 0 herë sot

20171016_123125

7,500 €

Volvo S80 versioni ekzekutiv, viti 2003, 2.4 benzine. Kamio automatike

Shes Volvo S80 versioni ekzekutiv, viti i prodhimit 2003, motorr 2.4 benzine. Ngjyre e zeze. Kamio automatike,sedilje me ngrohje,pilot automatik, tapiceri lekure, me 108.000 km,me […]

148 herë e lexuar, 0 herë sot

01

5,400 €

Tirane, shitet Mercedes-Benz C 220, Automatik, Naftë, viti 2003

Makina është shume e veçante ne llojin e saj, AMG Look, tapiceri lëkure, baxho xhami, disqe alumini, shume e mirëmbajtur pasi është përdorur si makine […]

358 herë e lexuar, 0 herë sot

received_1697993250219487

4,100 €

Mercedes Benz C200 Kompressor, viti 2001

E ardhur nga Gjermania. Motor c200 benzin kompresor, goma me disqe alumini, tapicer shum e paster. ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. I gatshem per […]

216 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 8 nga 30 1 6 7 8 9 10 30

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë