Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Autovetura (918)

1

4,100 €

Shes Mercedes Benz E-class, 220 cdi vitit2000

Shes mercedes benz. E-class, 220 cdi prodhim i vitit 2000, avantgarde, blu e erret, drita ksenon, sensor shiu, sedilje me ngrohje, pilot automatik, disqe alumini.abs, […]

është lexuar 1313 herë (0 herë sot)

1

4,300 €

Opel Astra, viti 2007, 1.6 Benzin+Gas

Makina e sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetetike Ipjant Gazit i fabrikuar servis i fundit i ber ne […]

është lexuar 442 herë (0 herë sot)

10

5,000 €

Golf 5 Viti 2007 1.6 Gas+Benzinë

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA SUPER GJENDJE ME LIBER SHERBIMESH ME PJANT GAZI LANDI RENZO DHE REVIZJON TE BERA DHJETOR 2016 KILOMETRA ORIGJINALE E […]

është lexuar 139 herë (1 herë sot)

1

3,700 €

Ford Fusion, vitit 2009 1.4 Benzinë

Makina e sapo ardhur nga italia ne gjendje te perkryer e mirbajtur si nga ana xhenerike dhe motorrike po ashtu dhe nga ana estetike me […]

është lexuar 594 herë (0 herë sot)

IMG-20170123-WA0008

3,600 €

Citroen C4, viti 2006,1.6 BENZIN/GAS

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHRBIMET E BERA TEK CITROEN TE SHENUARA NE LIBRIN E SHERBIMEVE IPJANT […]

është lexuar 390 herë (1 herë sot)

1

5,300 €

Ford Focus, Viti 2009,2.0 Benzin+Gas,

Makina esht e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte me te gjtha sherbimet e bera te shenuara ne librin e sherbimeve ford italia me […]

është lexuar 933 herë (0 herë sot)

renault-meganescenic-usato-67372_800_1417385841

2,300 €

okazion shes renault scenic fundi i vitit 1999

okazion shes renault scenic fundi i vitit 1999 gjendje shum te mire motorr te ri me letra te rregullta shqipetare deri ne gusht 2017 Publiko […]

është lexuar 64 herë (0 herë sot)

received_10210522667976285

3,500 €

C 180 kompresor sport coupe, full opsion, viti 2005

Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar.full opsion 0693694422 Publiko edhe në:

është lexuar 132 herë (0 herë sot)

20170131_152254-1

900 €

Okazion! Renault Clio 1.4 benzine,

Kondicjoner xhama elektrrik 1.4 i thjesht look 2002 letra te rregullta Publiko edhe në:

është lexuar 45 herë (1 herë sot)

Peugeot-307-1-4-HDi-Viti--2004

2,200 €

Peugeot 307 1.4 HDi Nafte Viti 2004

Peugeot 307 Motorri(CC):1.4L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2004 Transmisioni Manuale 173,000 KM Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme e erret Gjendje Motorrike […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 92 1 2 3 4 5 92

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  

Info-treg

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 10/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Si të blesh një makinë në Gjermani

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on Si të blesh një makinë në Gjermani

  Blerja e një makinë të re ose të përdorur në Gjermani mund të jetë një sfidë, megjithatë ka shumë informacione që mund t’ju  ndihmojnë. Blerja e makinës në Gjermani mund të jetë e suksesshme sepse ka një numër shumë të madh makinash në shitje. Makinat e perdorura mund të gjenden me një çmim të mirë […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 08/02/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë