Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Posto ofertë

Oferta për Vetura (2464)

makine me targa ne shitje 1

6,200 €

Mercedes A180 CDI – viti 2005 AUTOMAT

Mercedes A180 CDI – viti 2005 Cmimi: 6200€ AUTOMAT

është lexuar 258 herë (0 herë sot)

makine e vogel me kambio automatike 1

2,100 €

Smart ForTwo automatike Viti 2000 – 2100 Euro

Smart ForTwo automatike Viti 2000 – 2100 Euro 115000 km Makina e sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. […]

është lexuar 181 herë (1 herë sot)

makine smart automatike 4 vende 1

3,800 €

Smart FORFOUR 1.5i, AUTOMAT viti 2004

Smart FORFOUR 1.5i, AUTOMAT viti 2004 e sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. 4x goma te reja. Me […]

është lexuar 87 herë (0 herë sot)

shitje makinash automatike tirane 1

7,900 €

Mercedes-Benz A160 Eco 1.5 automatike, Viti 2009

Mercedes-Benz A160 Eco 1.5 automatike, Viti 2009 Makina e sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. Disqe alumini me […]

është lexuar 352 herë (2 herë sot)

makine me impiant gazi 1

3,800 €

Ford Fiesta ST 2.0 benzine+gaz, viti 2007

Ford Fiesta ST 2.0 benzine+gaz, viti 2007 Cmimi: 3800€

është lexuar 349 herë (1 herë sot)

makine me kambio automatike 2

3,200 €

Peugeot 607 2.2 HDI nafte, viti 2001 AUTOMAT

Peugeot 607 2.2 HDI nafte, viti 2001 AUTOMAT Cmimi: 3200€

është lexuar 119 herë (0 herë sot)

gjej makine karavan tirane 1

4,700 €

Mercedes C220 CDI, automat, SW, viti 2003

Mercedes C220 CDI – viti 2003 Cmimi : 4700€ AUTOMAT

është lexuar 413 herë (0 herë sot)

du me ble makine perdorme 1

7,500 €

Renault Laguna 2.0 nafte, SW, automatike, viti 2008

Renault Laguna 2.0 nafte, viti 2008 Ne gjendje shume te mire, kambio automatike, sensore parkimi etj. Cmimi: 7500€

është lexuar 306 herë (0 herë sot)

makina shitje ekonomike smart 1

4,200 €

Makine Smart ForFour 1.5, Automat Panorama Viti 2004

Makine Smart ForFour 1.5, Automat Panorama Viti 2004 e sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e kryera me rregull. 4x goma te […]

është lexuar 217 herë (1 herë sot)

shitje makine perdorme 1

5,200 €

Mercedes S320 Cdi, automatike, viti 2001

Mercedes S320 Cdi, automatike, viti 2001 Cmimi: 5200€

është lexuar 352 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 247 1 2 3 4 5 247

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  

Info-treg

 • bump icon

  Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 16/11/2015 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Pas shumë sugjerimeve që kemi marrë nga postuesit, 100oferta.com ofron këtë mundësi të re, duke ju dhënë një shans më shumë për t’u takuar me blerësin.   Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një […]

 • gjej oferta tregu

  Përhap ofertat me WhatsApp

  prej në 15/11/2015 - Comments Off on Përhap ofertat me WhatsApp

  Përdor WhatsApp? Nëse po e lexon këtë nga një smartfon me shumë gjasa përgjigja është “Po”. …dhe 100oferta.com të krijon mundësinë që t’ju tregosh kontakteve të tua në WhatsApp (përveç atyre në rrjetet sociale kryesore si Facebook, Twitter dhe Google+) për ofertat interesante. Përhap ofertat me WhatsApp! Është fare e thjeshtë: sapo klikon një ofertë […]

 • shtepi shitje blerje

  Gabimet e kushtueshme në shit-blerjen e ...

  prej në 11/11/2015 - Comments Off on Gabimet e kushtueshme në shit-blerjen e shtëpive

  Kur vjen puna për të blerë ose shitur shtëpinë tuaj, mosdija mund t’ju kushtojë. Nëse nuk keni bërë hulumtimet tuaja ose e keni marrë shumë emocionalisht, duke bërë zgjedhje të gabuara, kjo mund t’ju kushtojë mijëra Euro. Për të shmangur këtë, lexoni këtë listë me gabimet më të mëdha të bëra nga blerësit e pasurive […]

 • shtepia

  8 këshilla për të shitur shtëpinë tuaj

  prej në 03/11/2015 - Comments Off on 8 këshilla për të shitur shtëpinë tuaj

  1. Çlirohuni nga emocionet Sapo të keni vendosur të shisni shtëpinë, duhet të filloni të mendoni në një mënyrë tjetër: “Këtë shtëpi tani duhet ta shes, në mënyrë që të lëviz tek shtëpia ime e re”. Kjo do t’ju mbajë larg lidhjes emocionale, që mund të keni me shtëpinë dhe do ta bëjë më të […]

 • kerko dhe gjej ne google

  7 hile të kërkimit në Google

  prej në 22/10/2015 - Comments Off on 7 hile të kërkimit në Google

  Kërko për lloje të veçanta dokumenti Kërko për ” Tirana filetype: jpeg”, “Leksione filetype: pdf ” apo ndonjë fjalë tjetër, në përgjithësi funksionon edhe pa “filetype” dmth “leksione.pdf”).   Gjeni faqet e internetit të ngjashme Gjeni dhe eksploroni faqe të internetit të ngjashme me ato që ju pëlqen duke shkruar – “related: www.100oferta.com”   Ndjekja […]