Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Autovetura (112)

271DC6E1-DB47-4497-9C09-4633E58EAC1F

6,500 €

Toyota RAV4 Viti 2006,

Shitet Toyota RAV4 Motori(CC):2.2L Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale Ngjyra e Jashtme Gri e erret Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike […]

103 herë e lexuar, 4 herë sot

C8BBBDE0-0513-448C-A819-F8D642FCA518

3,400 €

Benz-Klasse A 180 CDI

Shitet Mercedes-Benz Klasse A 180 CDI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale 180,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme e zeze […]

152 herë e lexuar, 3 herë sot

Citroen-C3-1-2-Benzine-Gaz-

2,300 €

Citroen C3 1.2 Benzine+Gaz Viti 2005,

Shitet Citroen C3 Motori(CC):1.2L Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti Prodhimit 2005 Transmisioni Manuale 167,000 km Ngjyra e Jashtme Gri e erret Ngjyra e Brendshme e zeze […]

33 herë e lexuar, 33 herë sot

IMG-20181015-WA0010

2,000 €

Mercedez-Benz A170 Nafte Automat

Mercedez-Benz A170 Nafte Automat..Viti 2000..Makina Posedon Abies Aribag..Esp .Kondisioner..Xhama Elektrik.Pasqyra Elekrike..Radio CD.Aux.Mbyllje Qendrore Me Pult..Motorrike..Xhenerike ..Super Gjendje..Estetike Shum E Paster Si Brenda Dhe Jashte….Disqe Alumini.Me […]

48 herë e lexuar, 34 herë sot

IMG-20180902-WA0024

12,400 €

SUPER OKAZIONNNNNN BMW X5 3.0 NAFTE (nuk e kap taksa lluksit)

BMW X5 3.0 NAFTE (nuk e kap taksa lluksit) Modeli SD XDRIVE VITI 2010 ALLESTIMENTO M 285 CV 210.000 km COMPUTER DI BORDO DRITAT XENON […]

162 herë e lexuar, 0 herë sot

FB_IMG_1539119076667

3,300 €

Wolzvagen Polo 1.2 benzine 3 Pistona Viti 2008

Wolzvagen Polo 1.2 benzine 3 Pistona Viti 2008…Makina Posedon , Airbag , Klima , Abies , Epc , Xhama Elektrike , Pasqyra Elektrike Me sinjale […]

110 herë e lexuar, 8 herë sot

7D74CB73-BC6C-4B54-B28C-A0605AD5903F

3,500 €

Okazion Mercedez -Benz Evo !

☑️Mercedez Benz C-class ☑️Kamio automatike ☑️Dhjetor 2003 ☑️Motorr Evo 200 CDI nafte ☑️Sensor parkimi ☑️Kondicioner ☑️Airbag ☑️ Dokumentat deri ne 2019 ☑️3500€ I diskutueshem

118 herë e lexuar, 4 herë sot

A0377279-E3F2-4308-B4FC-1229B4829190

5,800 €

Audi A4 sline

Shes Audi A4 2.0 nafte Sline me portobagazh kamio manuale 6 marshe,clima,disqe alumini 17,sensor parkimi,sherbimet te gjitha te kryera me letra te paguara deri ne […]

442 herë e lexuar, 1 herë sot

20181009_122640_2

5,300 €

Okazioonnn

VW Touran 1.9 TDI 2007. I Doganuar. I sapoardhur nga italia. * KLIMA* Sensor parkimi**Navigator*Alu Felga * Bord Kompjuter * ABS * Airbag * * […]

112 herë e lexuar, 1 herë sot

43354683_1936262453086761_3576681835909873664_n

3,600 €

Shitet Audi A3 2.0 Nafte

Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove Goma 100% te reja Letrat […]

117 herë e lexuar, 3 herë sot

Faqe 1 nga 121 2 3 12

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë