Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Pjesë këmbimi (21)

DATA_39%5C1718861

100 €

EGR AUDI A4 GOLF 4 1.9 AUDI A6 SKODA SUPERB

OKAZION!!! EGR PER VOLKSVAGEN GOLF 4 AUDI SKODA TE GJITHA ME MOTORR 1,9 NAFTE E FUNDIT 0692715157 E ARDHUR NGA GJERMANI!! CMIMI 100 EURO I […]

është lexuar 22 herë (1 herë sot)

14970836_10210652219848877_2054343851_o

3,000 LEK

Llampa KSENO –XENO— per golf 5 etj..

LLampa xeno D2S per golf 5 audi skoda dhe te gjitha makinat e tjera qe i pershtaten 0692715157 Suuuppper CMIM 4 copet e fundit Publiko […]

është lexuar 21 herë (0 herë sot)

013a5a8463d0ba517bc24722e6f6e9eb3f

17,000 LEK

Egr per crafter touareg transporter multivan

OKAZION!!! E FUNDIT 0692715157 valvula egr per vw crafter 2.5tdi 2006-2011 vw transporter 2.5tdi 2003-2009 vw multivan 2.5tdi 2003-2..9 vw touareg 2.5 r5 td i2003-2010 […]

është lexuar 21 herë (0 herë sot)

IMG_1551

1,100 €

SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017 FULL SET

SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2016 FULL SET.FENERET JAN HEQUR NGA AUDI A6 2012 JAN NE GJENDJE PERFEKTE PA GERVISHTJE. Publiko […]

është lexuar 45 herë (1 herë sot)

IMG_1551

590 €

SHITEN STOPA ORIGJINALE PER AUDI A6 C7 2011-2016 VALEO FULL SET

SHITEN STOPA PER AUDI A6 C7 2011-2016 VALEO FULL SET.STOPAT JAN ORIGJINALE JAN HEQUR NGA AUDI A6 2012 JAN BASHK ME PAKETE Publiko edhe në:

është lexuar 40 herë (1 herë sot)

DSC_2558-1024x576

11,000 LEK

SHITET FREKSION PER CITROEN C2,C3,C4,Berlingo,PEUGEOT 307,308,1007,BIPPER.R...

Shitet freksion i perdorur per Citroen,Peugeot,Renault, Publiko edhe në:

është lexuar 754 herë (1 herë sot)

disqe goma shitje

0 €

Disqe dhe goma (Cilësia 90-100%).

Disqe dhe goma (Cilësia 90-100%). Pranojmë edhe porosi nga ana juaj. Publiko edhe në:

është lexuar 52 herë (1 herë sot)

IMG_20161216_164549_HDR

200 $

Xhama te zi makine mercedes benz 190

Shes xhama te zi origjinal mercedes benz 190.Jane te gjithe pervec atij mbrapa. Publiko edhe në:

është lexuar 53 herë (1 herë sot)

14965865_1076679199117906_2686639873443495936_n

Kontakto! €

PARAKOLP AUDI A4 2015

SHITET PARAKOLP AUDI A4 2015 CMIMI I KONKURUESHEM. NA KONTAKTONI NE NR E TEL. OSE NE FAQEN TONE TE FACEBOOKUT https://www.facebook.com/autoserviskallmeti/ Publiko edhe në:

është lexuar 172 herë (2 herë sot)

7,000 LEK

Shes GOMA ne gjendje te mire me rreze 195/45/16

Shes dy goma te perdorura te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire me rreze 195/45/16 Marka : continental Cmimi 7000 pershire montim dhe balancim […]

është lexuar 259 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë