Mirësevini, [ Regjistrohu | HyrRSS prurje  |   | 

Oferta për Pjesë këmbimi (41)

modifikime autobus furgona 1

Modifikime furgona Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault dhe autobuse...

Minibus-Center eshte firma Shqiptare - Turke e modifikimeve te furgonave Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault dhme te autobuseve. Ka nje eksperienc pune ...

është lexuar 487 herë (0 herë sot)

Nuvi300
 

50 €

Navigator Garmin 50 eur

Navigator Garmin Model: Nuvi 300, Ekran 3.5 inch , resolution 320 x 240, Harta te instaluara : CN Europe NT 2015.40 , suport memory card, GPS : chipset brand : ...

është lexuar 64 herë (0 herë sot)

89a63526-1d4d-4ea0-9c89-45535f8d6791
 

35 €

Airbag Kia

shitet aigbag per kia rio. Te interesuarit te kontaktojne ne nr tel :0682204733 0696706250

është lexuar 85 herë (0 herë sot)

7b6b203d-e9e9-4119-8188-0a42e10a132b
 

120 €

Kondicioner Ford Focus ,dhe ford conect

Shitet kondicioner per ford focusdhe ford conect 2004 .Nr tel :0682204733 0696706250

është lexuar 141 herë (0 herë sot)

stopa%20te%20rinj%20golf%202
 

180 €

STOPA TE RINJ PER VW GOLF 5 R-LINE ME LED

SHES STOPA TE RINJ PER VW GOLF 5 R-LINE ME LED: STOPAT JAN PAPERDORUR DHE KAN ARDHUR NGA GJERMANIA::::

është lexuar 778 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë
 

320 €

SHKALLE PER ML W164

SHITEN SHKALLE PER MERCEDES ML W164 -JANE TE ARDHURA NGA USA -MONTOHEN NE MENYRE PERFEKTE -JANE CILESI E 1 450,000 LEKE TE VJETRA PA MONTIM OSE 320 E...

është lexuar 19 herë (0 herë sot)

xhama te zinj audi

XHAMA TE ZINJ ORGJINAL – Audi A6 2004-2008

SHES XHAMA TE ZINJ ORGJINAL TE 4 DYRVE PER AUDI A6 NGA 04-08

është lexuar 677 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë
 

215 €

Disqe+Goma 205/55/16 për Mercedes Benz

Disqe+Goma 205/55/16 për Mercedes Benz te ardh nga Germany pak dite me pare.. cmimi: 30.000 lek

është lexuar 310 herë (0 herë sot)

shiten vufer 1
 

160 €

Shiten vufer amfigator + bokset

Shiten vufer amfigator + bokset Cmimi 22,000 leke i diskutushem

është lexuar 227 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

Sedilje per furgon

Sedilje per furgon Mercedes Benz Sprinter

është lexuar 71 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 51 2 3 5

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • si te shkruani formuloni

  Si të formuloni një ofertë të suksesshme...

  prej në 29/07/2015 - 1 Koment

   Duke ndjekur këto këshilla ju keni më tepër mundësi që të merrni një kërkesë, për ofertën tuaj të publikuar tek 100oferta.com   Tregohuni i qartë: ...

 • shitësi më i madh në botë i makinave

  Volkswagen bëhet shitësi më i madh në bo...

  prej në 28/07/2015 - Comments Off on Volkswagen bëhet shitësi më i madh në botë i makinave

  Volkswagen i ka vjedhur kurorën markës japoneze Toyota për t'u bërë shitësi më i madh në botë i makinave, të paktën për gjysmën e parë të vitit 2015. Të dhënat...

 • bump icon

  Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 19/07/2015 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, pa pritur aprovim dhe falas. Pas shumë sugjerimeve që kemi marrë nga postuesit, 100ofer...

 • 100oferta njeqind per qind sukses

  100oferta, 100% sukses

  prej në 14/07/2015 - Comments Off on 100oferta, 100% sukses

  Unë quhem Gerti dhe jam student në Fakultetin e Ekonomisë, UT. Dua të ndaj me ju një eksperiencë personale në lidhje me publikimin e ofertave online. Para di...

 • Kostoja e jetesës tirane

  Kostoja e jetesës në Tiranë

  prej në 13/07/2015 - Comments Off on Kostoja e jetesës në Tiranë

  Sa është kostoja e jetesës në kryeqytetin shqiptar Tiranë dhe si krahasohet me kryeqytetin e vendit fqinj, Athinën? Do të duhen rreth 2,238 € në Athinë për t...