Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Lojra, TV, CD, DVD (40)

2017-01-31 16.32.13

3,000 LEK

Televizor 14” Philips

Shes Televizor 14” Philips , i perdorur. ne gjendje pune. me ngjyra. i vogel dhe komod. Me antenen dhe pultin e vet origjinal. Çmimi okazion […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

20170218_205115

10,000 LEK

TV 24” Philips

Shes TV 24” Philips. Tip i vjeter. Në gjendje shume te mire pune dhe i paster pa asnje te gervishtur. Me pultin e vet origjinal. […]

është lexuar 2 herë (0 herë sot)

14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o

750 €

Bokse te amblifikuar per DJ LIVE

Shes 2 Bokse te markes Energy-15EP400PWD. POVWR 300W+100W.Active 2 way full range. Stativat+vishat. Bokset jane shume pak te perdorur dhe shiten per arsye mosperdorimi. Publiko […]

është lexuar 919 herë (0 herë sot)

IMG-20170208-WA0022

22,000 LEK

Xbox 360 kinect+3 CD okazion!!!

Konsol xbox 360 kinect & 3cd. Pajisja eshte blere para nje viti ne ebay. Eshte perdorur vetem per 1-muaj. Eshte ne gjendje shume te mire! […]

është lexuar 6 herë (1 herë sot)

IMG_0292

250 €

Shitet playstation 4 me dy leva edhe nje cd game GTA 5

Shitet playstation 4 me dy leva edhe nje cd game GTA 5 Publiko edhe në:

është lexuar 13 herë (1 herë sot)

360 €

Ps4 500hdd Në kuti e pa hapur

Në kuti e pa hapur, për ta parë hajdeni tek Servis Celulari 21-shi Adresa: Rr. Kavajes Nd 86 H 16 Njesia Bashkiake Nr 7 Kodi […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

1485077533763-2002263230

20,000 LEK

TV PLAZMA 32″ GRUNDIG + ANDROID TV DONGLE

SHES TV PLAZMA 32″ GRUNDIG NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE + 1 TV ANDROID DONGLE I CILI SHERBEN PER TE KTHYER TV NE SMART […]

është lexuar 65 herë (0 herë sot)

HoverboardBlu70x70%

210 €

Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 210 eur i diskutuar

Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj […]

është lexuar 130 herë (0 herë sot)

Xbox-account

110 €

Account per Xbox 360 me pistat, lojtaret dhe fifa points 110 eur i dikskutu...

Account per Xbox 360, pistat e reja ne BO2 Zombie dhe multiplayer te blera online tek Microsoft direkt nga llogaria e Xbox-it, Costumized Guns, DLC […]

është lexuar 141 herë (0 herë sot)

2

225 €

Hoverboard NewPower, i ri, bluetooth 225 eur i diskutuar

Hoverboard Newpower Origjinal i sjelle nga Austria, i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj […]

është lexuar 175 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Si të bëhesh një agjent imobiliar i suks...

  prej në 16/02/2017 - Comments Off on Si të bëhesh një agjent imobiliar i suksesshëm

  Çfarë duhet të bësh, që të kesh sukses në botën imobiliare? Disa mund t’ju thonë se është shumë e thjeshtë, mjafton të shesësh. Por, për çdo agjent, veçanërisht për ata të rinjtë, mund të jetë e vështirë. Shitja e pronave është një biznes i komplikuar, dhe fitimi i të ardhurave të konsiderueshme nuk ndodh brenda […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/02/2017 - 2 Komente

  Ofertat e publikuara mund t’i shfaqësh përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një buton që gjendet në fund të njoftimit, ose një ikonë tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë. Shih shembujt […]

 • KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki...

  prej në 09/02/2017 - Comments Off on KKT miraton Planet Vendore për 11 bashki, ja si të aplikoni për leje ndërtimi

  Sot u miratuan në Këshillin Kombëtar të Territorit, planet e përgjithshme vendore për 11 bashki: Krujë, Kukës, Gjirokastër, Urë Vajgurore, Skrapar, Poliçan, Cërrik, Librazhd, Kurbin, Divjakë dhe Korçë.   Ja se cilat janë hapat që duhet të ndiqet dhe dokumentacioni që duhet të plotësoni. Aplikimi do t’i dërgohet bashkisë dhe kjo e fundit do të […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  prej në 07/02/2017 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, makina ne shitje, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë