Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Telefon, tablet (35)

2gb ram

6,990 LEK

Shiko FalasTring Digitalb&SuperSp Sky Sport 2gbRam 069 24 83 849

Android box funksionon dhe PA Abonim dhe ME Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti mbi+6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

x1

175 €

Xiaomi Redmi Note 4X 3GB Ram 4G LTE I RI

Xiaomi Redmi Note 4X Gold i ri ne kuti, 4G LTE ,Fingerprint , 3GB Ram , 16GB Rom (suporton memory card) kamera primare 13 megapixel […]

118 herë e lexuar, 0 herë sot

digitalb-tring

7,500 LEK

Tring Digitalb&SuperSp Sky Sport IT UK DE 2gb Ram 069 24 83 849

Android box 6.0 funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti +6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne durres […]

43 herë e lexuar, 0 herë sot

activ2

160 €

Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 16GB 4G LTE Perfekt

Samsung Galaxy S5 Actice 16GB 4G LTE Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke […]

230 herë e lexuar, 0 herë sot

20170916_114159

420 LEK

Samsung S6 edge plus (64 GB) + Wireless charger

Telefoni eshte ne gjendie perfekte pune dhe vizuale. Shoqerohet me karikues origjinal, wireless charger si dhe kase.

120 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_4093

60,000 LEK

Iphone 6s plus gold, 128 gb ne gjendje shume te mire

Iphone eshte ne gjendje shume te mire. I mbajtur perhere me kasa mbrojtese dhe xham. Cmimi i diskutueshem

36 herë e lexuar, 0 herë sot

513201564925PM_635_general_mobile_4g

75 €

Generale Mobile 4G

Urgjent Shitet 75 euro. Generale Mobile 4G Android One Version 7.1.1 16 Gb internal storage. Device type:Smartphone Design:Classic SIM card size:Mini Sim – Regular GSM:850 […]

69 herë e lexuar, 0 herë sot

Iphone 5c

140 €

iphone 5c

URGJENT Shitet Iphone 5c cmimi 140 Euro pak i diskutueshem 0692148435.

89 herë e lexuar, 0 herë sot

iPhone5sBlack

24,900 LEK

Apple iPhone 5s 24 900 lek i diskutuar

iPhone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci. Cmimi 24 900 lek i diskutuar. Cel 0675300140

52 herë e lexuar, 0 herë sot

150 €

Super Oferte HTC ONE ME

Htc one me ne gjendje perfekte vetem disa muaj i perdorur pa asnje lapsus gervishtjeje dhe ne gjendje te perkryer.Ekrani QuadHD 5.2 inch,3G RAM,32 Giga […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë