Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Telefon, tablet (110)

IMG_0306

18,500 LEK

Iphone 5S 16-GB Gold

ONLINE para 1 ditë

IPHON 5S 16-GB GOLD + kufje + kelluf ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Punon me te gjitha kartat,,,, ne gjendje shum te mire,,,,,

është lexuar 156 herë (2 herë sot)

apple-iphone-se-333

47,000 LEK

IPHONE SE

ONLINE para 19 orë

Ekran – 4″, LED-blacklit IPS LCD ➡️Procesor – Dual-Core 1.84Hz ➡️RAM – 2GB ➡️Memorja – 16GB ➡️Bateri – Li-Po 1624 mAh ➡️Sistem Operimi – iOS […]

është lexuar 68 herë (0 herë sot)

samsung-g800f-galaxy-s5-mini

21,000 LEK

Samsung Galaxy S5 mini G800F

ONLINE para 19 orë

Samsung Galaxy S5 mini G800F Procesori : Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7 Gfrafika : Mali-400MP4 Memoria : 16 GB OS : Android Lollipop Kamera : Primare […]

është lexuar 75 herë (1 herë sot)

apple-iphone-6s-16gb

64,000 LEK

Apple iPhone 6S 16GB

ONLINE para 19 orë

✔️Ekran – 4.7″, LED-blacklit IPS LCD ✔️Kamera – 12MP/5MP ✔️Procesor – Dual-Core 1.84GHz ✔️RAM – 2GB ✔️Memorja – 16GB ✔️Bateri – Li-Ion 1715 mAh ✔️Sistem […]

është lexuar 58 herë (2 herë sot)

Thinkpad 10

41,500 LEK

Tablet Lenovo ThinkPad 10

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit : 10.1″ Ekrani : IPS MultiTouch Modeli : ThinkPad 10 Rezolucioni : 1920 x 1200 pixels Sistem Operimi : Windows 8.1 Procesori […]

është lexuar 115 herë (1 herë sot)

apple-iphone-6

55,000 LEK

Celular Apple Iphone 6 64GB

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit- 4.7” Tipi i ekranit- LED-backlit IPS LCD Rezolucioni- 750 x 1334 pixels Memorja- 64 GB, 1 GB RAM Kamera- 8 MP Video- […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

5c green 0

21,000 LEK

Celular Apple Iphone 5c 16GB

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit- 4.0” Tipi i ekranit- LED-Backlit IPS LCD Rezolucioni- 640 x 1136 pixels Memorja- 16 GB, 1 GB RAM Kamera- 8MP Video- 1080p@30fps […]

është lexuar 45 herë (0 herë sot)

galaxy-s5-black

25,000 LEK

Celular Samsung Galaxy S5

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit 5.1” Tipi i ekranit Super AMOLED Rezolucioni 1080 x 1920 pixels Memorja 16 GB, 2 GB RAM Kamera 16MP Video 2160p@30fps Kamera […]

është lexuar 100 herë (0 herë sot)

927a1469-d20c-4603-9569-d3fb973467bb_1.5b3d4a5fba8e6d98a830ee521521fc5b

26,000 LEK

Celular Apple Iphone 5s 16GB

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit 4.0” Tipi i ekranit LED-backlit IPS LCD Rezolucioni 640 x 1136 pixels Memorja 16 GB, 1 GB RAM Kamera 8 MP Video […]

është lexuar 66 herë (0 herë sot)

53562797-dd66-43c7-9e7b-a3743fb2443e_1.4447b4cc35464c8dc8ffa2aa10cd50f5

43,500 LEK

Celular Samsung Galaxy S6

ONLINE para 19 orë

Madhesia e ekranit- 5.1” Tipi i ekranit- Super AMOLED Rezolucioni- 1440 x 2560 pixels Memorja- 32 GB, 3 GB RAM Kamera- 16MP Video- 2160p@30fps Kamera […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 111 2 3 11

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë