Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Elektronike (259)

20170608_133011

62,800 LEK

Laptop MacBook Pro (mid 2012) core i5

Madhesia e ekranit : 13.3″ Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1024 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core […]

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

lg-60uf770v1

175,000 LEK

Televizor LG 60UF770V

Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 60UF770V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Jo Sistem Operimi […]

është lexuar 89 herë (1 herë sot)

lg1

125,000 LEK

Televizor LG 55UF850V

Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UF850V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Po Sistem Operimi […]

është lexuar 74 herë (0 herë sot)

651

210,000 LEK

Televizor LG 65UF860V

Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 65UF860V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Po Sistem Operimi […]

është lexuar 75 herë (0 herë sot)

20170608_132437

78,400 LEK

Laptop Lenovo ThinkPad T540p

Madhesia e ekranit : 15.6″ FullHD Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1920 x 1080 pixels Sistem Operimi : Windows 10 Pro Procesor i : […]

është lexuar 65 herë (0 herë sot)

20170608_133638

73,800 LEK

IMAC 21.5″ (Mid 2011)

Ekrani : 21.5″ Modeli : Imac 21.5 Ekrani : LED Rezolucioni : 1920×1080 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i5 […]

është lexuar 85 herë (1 herë sot)

Thinkpad 10

41,500 LEK

Tablet Lenovo ThinkPad 10

Madhesia e ekranit : 10.1″ Ekrani : IPS MultiTouch Modeli : ThinkPad 10 Rezolucioni : 1920 x 1200 pixels Sistem Operimi : Windows 8.1 Procesori […]

është lexuar 145 herë (0 herë sot)

20170608_132549

30,500 LEK

Laptop Lenovo ThinkPad T520

Madhesia e ekranit : 15.6″ Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1600 x 900 pixels Sistem Operimi : Windows 10 Pro Procesori : Intel core […]

është lexuar 84 herë (0 herë sot)

20170608_134006

106,100 LEK

Imac 27″ (mid 2011)

Ekrani : 27″ Modeli : Imac 27 Ekrani : LED Rezolucioni : 2560×1440 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i5 […]

është lexuar 133 herë (0 herë sot)

20170608_133801

101,500 LEK

Imac 21.5″ (Late 2013)

Ekrani : 21.5″ Modeli : Imac 21.5 Ekrani : LED IPS Rezolucioni : 1920×1080 pixels Sistem Operimi : OS X Mountain Lion Procesori : Intel […]

është lexuar 139 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 26 1 2 3 4 5 26

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë