Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Elektronike (259)

x1

175 €

Xiaomi Redmi Note 4X 3GB Ram 4G LTE I RI

Xiaomi Redmi Note 4X Gold i ri ne kuti, 4G LTE ,Fingerprint , 3GB Ram , 16GB Rom (suporton memory card) kamera primare 13 megapixel […]

është lexuar 30 herë (2 herë sot)

IMG_20170908_142927

180 €

Celular Huawei P9 Lite Gold

MEMORJA 16 GB, 2 GB RAM .PROCESORI OCTA-CORE (4X 2 GHZ & 4X 1.7 GHZ) KAMERA 13 MP (SUPER PER FOTOGRAFI) VIDEO 1080P@30FPS Full HD […]

është lexuar 25 herë (2 herë sot)

20170916_114159

420 LEK

Samsung S6 edge plus (64 GB) + Wireless charger

Telefoni eshte ne gjendie perfekte pune dhe vizuale. Shoqerohet me karikues origjinal, wireless charger si dhe kase.

është lexuar 58 herë (0 herë sot)

IMG_2632

340 €

Bokse JBL SRX 715

shiten 2 bokse JBL SRX 715,per dj ose muzike live,bokset jane te reja ne kuti te paperdorura asnjeher,te ardhura nga zvicra, fuqia e boksit eshte […]

është lexuar 31 herë (0 herë sot)

lenovo-ideapad-510-15isk-intel-core

90,000 LEK

Laptop Lenovo IdeaPad 510-15ISK Core i76500U

EKRANI : 15.6”Led CPU: Core i76500U MEMORIA : 8GB DDR4 GRAFIKA : NVIDIA GeForce GT940MX 2GB HARD DISK : 1TB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 110 herë (0 herë sot)

apple-iphone-se-333

47,000 LEK

IPHONE SE

Ekran – 4″, LED-blacklit IPS LCD ➡️Procesor – Dual-Core 1.84Hz ➡️RAM – 2GB ➡️Memorja – 16GB ➡️Bateri – Li-Po 1624 mAh ➡️Sistem Operimi – iOS […]

është lexuar 103 herë (0 herë sot)

hp-notebook-15-ba064nl-amd-a10-9600p

58,000 LEK

Laptop HP Notebook 15-ba064nl

EKRANI : 15,6” LED CPU : QUAD CORE AMD A10-9600P MEMORIA : 6GB DDR4 GRAFIKA : AMD RADEON A7 M1/70 2GB HARD DISK : 1TB […]

është lexuar 106 herë (0 herë sot)

hp-15-ay034nl-p-c-i7-6500u

85,000 LEK

Laptop HP Notebook 15-ay034nl

EKRANI :15.6” Led CPU : Core i76500U 2.5 GHz MEMORIA : 8GB DDR4 GRAFIKA : AMD Radeon R7 M1/70 2GB HARD DISK : 1TB. SISTEM […]

është lexuar 100 herë (0 herë sot)

lenovo-aio-510s-23isu-intel-core-i5-6200u

99,000 LEK

Lenovo All-In-One 510S-23ISU

EKRANI : 23″ LED Multi-Touch CPU: Intel Core i5 6200U MEMORIA : 8GB GRAFIKA : Intel Graphics HD HARD DISK : 1TB GARANCIA : 24 […]

është lexuar 80 herë (0 herë sot)

lenovo-y700-17isk-intel-core-i7-6700hq

150,000 LEK

Laptop Lenovo Y700-17ISK

EKRANI :17,3” LED CPU : Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR4 GRAFIKA : Nvidia GeForce 960M 4GB (DDR5) HARD DISK : 256 SSD GARANCIA […]

është lexuar 126 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 26 1 2 3 4 26

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë