Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Kompjuter, Laptop, periferial (30)

22532058_291478434684571_609545711_o

550 €

Shes keyboard Casio Privia Px-150, 88 taste

Shes keyboard Casio ne ngjyre te zeze, model Privia Px-150, 88 taste, ne gjendje shume te mire. Shoqerohet me stolin dhe kufjet vetjake. Specifikimet e […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

CAM00038

2,500 €

kompjuter diagnostikues per makinat europiane, Laptop axione 2000

esht kompjuter diagnostikues per makinat europiane. eshte i kompletuar me dy valixhe ku bejn pjese kabllot qe lidhen me makinen.shes dhe laptop bashk me diagnostikusin […]

159 herë e lexuar, 0 herë sot

Bitdefender_wallpaper

 

Ofertat me te mira per pakteta antiviruse

Cosmos Computerland, partner Gold I kompanise lider ne sigurine e informacionit Bitdefender vjen me ofertat me te reja per paketat e antiviruseve per te gjitha […]

39 herë e lexuar, 0 herë sot

ZGUwZTNhOGZhMTAyOWE3YjI1MjQ0ZjQzNzljZDhmZTbXSJcBopmstPx9Uaj0gLMGaHR0cDovL21lZGlhLmFkc2ltZy5jb20vNTMzOWU3ZjNjNDJmMjBkNmQyYjkwMmEyZTg4YTZlN2JjYzAzNmUzZTMwZWJjZGFmYmZhYTgzN2ViZjkyM2NiYi5qcGd8fHx8fHwzOTZ4MjkyfGh0dHA6Ly93d3cuYWR2ZXJ0cy5

200 €

Shes Macbook Pro 13 inch Late 2009

Shes Macbook Pro 13 -inch Late 2009 2.26GHz Intel Core 2 Duo processor 2GB (two 1GB SO-DIMMs) of 1066MHz DDR3 Gjendje shume te mire Karikues […]

127 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_8280

100 €

Printer, Skaner, Fotokopje Canon

3 ne 1 Printer, fotokopje, skaner Canon MP250 me ngjyra dhe bardh e zi. Eshte ne gjendje perfekte, shume pak I perdorur. Per zyra ose […]

126 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2048

10,000 LEK

Shes laptop HP (HP 510)

Shes laptop HP (HP 510 ) me keto parametra: Monitor: 15.6 inch Procesor: Intel Celeron 1.50 GHz Memorje: 512 GB RAM HDD: 60 GB Ka […]

132 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2049

10,000 LEK

Shes laptop PACKARD BELL (Easy Note)

Shes laptop PACKARD BELL (Easy Note) me keto parametra: Minitor: 15.6 inch Procesor: Intel Pentium 1.60 GHz Memorje: 512 MB RAM HDD: 60 GB Ka […]

82 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_2052

15,000 LEK

Shes laptop ASUS (Pro 52 L)

Shes laptop ASUS (Pro 52 L) me keto parametra: Monitor: 15.6 inch Procesor: Intel Core Dua 2.00 GHz Memorje: 2.00 GB RAM HDD: 100 GB […]

120 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2051

15,000 LEK

Shes laptop ACER (ASPIRE 5920)

Shes laptop ACER (ASPIRE 5920) me keto parametra: Monitor: 15.4 inch Procesor: Intel Core Duo CPU 1.67 GHz Memorje: 2.00 GB RAM Kamer HDD: 160 […]

117 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2632

340 €

Bokse JBL SRX 715

shiten 2 bokse JBL SRX 715,per dj ose muzike live,bokset jane te reja ne kuti te paperdorura asnjeher,te ardhura nga zvicra, fuqia e boksit eshte […]

103 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 3 1 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë