Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Kompjuter, Laptop, periferial (130)

lg-60uf770v1

175,000 LEK

Televizor LG 60UF770V

Ekrani : 65″ IPS,Edge LED Modeli : LG 60UF770V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po 3D: Jo Sistem Operimi […]

është lexuar 90 herë (0 herë sot)

20170608_133011

62,800 LEK

Laptop MacBook Pro (mid 2012) core i5

Madhesia e ekranit : 13.3″ Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1024 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core […]

është lexuar 75 herë (0 herë sot)

551

87,000 LEK

Televizor LG 55UF675V

Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UF675V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS […]

është lexuar 79 herë (0 herë sot)

97

97,000 LEK

Televizor LG 55UH668V

Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UH668V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS […]

është lexuar 75 herë (0 herë sot)

555555555

92,000 LEK

Televizor LG 55UH625V

Ekrani : 55″ IPS,Edge LED Modeli : LG 55UH625V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS […]

është lexuar 79 herë (0 herë sot)

lenovo-aio-thinkcentar-x1-intel-core-i5-6200u

130,000 LEK

Lenovo All-In-One ThinkCentre X1

EKRANI : 23″ CPU: Intel Core i5 6200U MEMORIA : 4GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD HDD : 500GB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 74 herë (0 herë sot)

OK1111

80,750 LEK

Televizor LG 49UF770V

Ekrani : 49″ IPS,Edge LED Modeli : 49UF770V Rezolucioni : 3840 X 2160 ULTRA HD 4K Smart TV : Po Sistem Operimi : webOS 3.0 […]

është lexuar 71 herë (0 herë sot)

lenovo-yoga-710-14ikb-intel-core-i5-7200u

100,000 LEK

Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i5

EKRANI : 14″ CPU: Intel Core i5 7200U MEMORIA : 8GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD SSD : 128GB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 80 herë (0 herë sot)

hp-pavilion-15-bc014nl-intel-core-i7-6700hq

117,000 LEK

Laptop HP Pavilion 15-bc014nl

EKRANI : 15.6″ AG LED CPU: Intel Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR4L GRAFIKA : Nvidia GeForce 960M (4GB) HDD : 1TB SSD : […]

është lexuar 67 herë (1 herë sot)

lenovo-yoga-710-14ikb-intel-core-i7-7500u

126,000 LEK

Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i7

EKRANI : 14″ CPU: Intel Core i7 7500U MEMORIA : 8GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD SSD : 256GB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 70 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 13 1 2 3 4 13

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  prej në 5 orë më herët - 0 Komente

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • E ardhmja e makinave

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  Nga Dieter Zetsche: Kryetar i Bordit Drejtues të Mercedes-Benz   Kur diskutohet e ardhmja e makinave, shpesh thuhet se duhet të zgjedhim: Motor elektrik ose motor me djegie? Privat ose publik? Me drejtues ose vetëdrejtuese? Njeri apo robot? Në Daimler ne i shohim gjërat ndryshe. Ne jemi të bindur se kjo nuk ka “ose”. Prandaj ne […]

 • Traveler: Shqipëria është Kroacia e re d...

  prej në 6 orë më herët - 0 Komente

  “Imagjinoni Mesdheun. Çfarë ju vjen në mendje? Brigjet dredha-dredha, të mbushura me shkëmbinj dhe limane. Qielli i pafund, me një blu të pastër. Dhe sigurisht, një det i pakufi, për të cilin asnjë epitet nuk mund të jetë i duhuri. Provo që t’i vendosësh një emër! Kosta Brava, Kosta Azul, apo Kosta Amalfitana do të […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë