Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Kompjuter, Laptop, periferial (191)

AcerAspireV5-571

340 €

Laptop Acer core i5 340 eur i diskutuar

Laptop Acer Aspire V5-571 , i sjelle nga USA, ne gjendje perfekte, Ekran 15.6 inch ,Procesor Intel Core i5-3317Um ,RAM 6 Gb ,HDD 500 Gb […]

është lexuar 84 herë (5 herë sot)

GatewayTSeries

190 €

Laptop Gateway T-Series 4Gb ram, 250Hdd 190 eur i diskutuar

Laptop Gateway T-Series, Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ, Ram 4 GB, Hdd 250 GB, web cam, 14inc, kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato, […]

është lexuar 95 herë (5 herë sot)

ASUS

250 €

Laptop i ri Asus super slim + cante 250 eur i diskutuar

Laptop i ri bashke me canten, marka Asus X401U, Procesor Dual Core C60, hardisk 320Gb, ekran 14.1 inc, web cam, wireless, USB 3.0, HDMI, super […]

është lexuar 105 herë (4 herë sot)

DELLLatitudeE6520

350 €

Laptop dell i7 cmimi 350 eur i diskutuar

DELL Latitude E6520 i sjelle nga Belgjika, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, Ekran 15.6” Full HD , Procesor Intel Core i7 2.7 Ghz […]

është lexuar 130 herë (4 herë sot)

DSCN5462

250 €

Skaner HP Jetscan 8250

Skaner HP, modeli Jetscan 8250 Digital Flatbed Scanner / Document Scanner. Ne gjendje optimale pune, profesional dhe i kompletuar. Publiko edhe në:

është lexuar 64 herë (8 herë sot)

HPPavilionDV7-4134ez

250 €

Laptop HP 7inc 4Gb ram i sjelle nga Zvicra 250 eur i diskutuar

Laptop HP Pavilion DV7-4134ez i sjelle nga Zvicra , laptop ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, Ekran 17.3” ,  Procesor Phenom II N950 Quad-core 2.1 […]

është lexuar 10 herë (1 herë sot)

download

190 €

Apple iPad 16G OS i fundit 190 eur i diskutuar

Apple iPad 16G, Wi-Fi, kellefin mbrojtes lekure origjinale Philips, i sjelle nga USA, ne gjendje pothuaj si i ri, me sistem OS 9.0.2 ( i […]

është lexuar 520 herë (0 herë sot)

TOSHIBA

240 €

Laptop Toshiba 17.3inc 240 eur i diskutuar

Laptop Toshiba Satellite C670D, ekran 17.3inc, Procesor Dual Core E240, Ram 4Gb, hardisk 250Gb, Graf Ati Radeon HD6310, web cam, wireless, ne gjendje perfekte pothuaj […]

është lexuar 415 herë (0 herë sot)

AsusX4001New

245 €

Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

Laptop Asus, i ri, modelet me te fndit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim, model i ngjashem me MacBook Air, ekran 14inc, procesor […]

është lexuar 31 herë (1 herë sot)

HP635

250 €

Laptop i Ri, HP 635 bashke me canten 250 Euro

Laptopi HP 635 i Ri i pa perdorur bashke me canten origjinale HP, i sjelle nga Gjermania ne nje blerje promocion bashke me nje printer […]

është lexuar 947 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 201 2 3 20

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë