Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Kompjuter, Laptop, periferial (152)

image

10,000 LEK

Kompjuter desktop Samsung

ONLINE para 1 ditë

Kompjuter desktop ne gjendje te shkelqyer, pentium 4, e ardhur nga Greqia. Ekran LCD.

është lexuar 6 herë (0 herë sot)

lenovo-ideapad-510-15isk-intel-core

90,000 LEK

Laptop Lenovo IdeaPad 510-15ISK Core i76500U

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 15.6”Led CPU: Core i76500U MEMORIA : 8GB DDR4 GRAFIKA : NVIDIA GeForce GT940MX 2GB HARD DISK : 1TB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

hp-notebook-15-ba064nl-amd-a10-9600p

58,000 LEK

Laptop HP Notebook 15-ba064nl

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 15,6” LED CPU : QUAD CORE AMD A10-9600P MEMORIA : 6GB DDR4 GRAFIKA : AMD RADEON A7 M1/70 2GB HARD DISK : 1TB […]

është lexuar 79 herë (0 herë sot)

hp-15-ay034nl-p-c-i7-6500u

85,000 LEK

Laptop HP Notebook 15-ay034nl

ONLINE para 16 orë

EKRANI :15.6” Led CPU : Core i76500U 2.5 GHz MEMORIA : 8GB DDR4 GRAFIKA : AMD Radeon R7 M1/70 2GB HARD DISK : 1TB. SISTEM […]

është lexuar 71 herë (0 herë sot)

lenovo-aio-510s-23isu-intel-core-i5-6200u

99,000 LEK

Lenovo All-In-One 510S-23ISU

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 23″ LED Multi-Touch CPU: Intel Core i5 6200U MEMORIA : 8GB GRAFIKA : Intel Graphics HD HARD DISK : 1TB GARANCIA : 24 […]

është lexuar 48 herë (0 herë sot)

lenovo-y700-17isk-intel-core-i7-6700hq

150,000 LEK

Laptop Lenovo Y700-17ISK

ONLINE para 16 orë

EKRANI :17,3” LED CPU : Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR4 GRAFIKA : Nvidia GeForce 960M 4GB (DDR5) HARD DISK : 256 SSD GARANCIA […]

është lexuar 94 herë (0 herë sot)

lenovo-yoga-710-14ikb-intel-core-i5-7200u

100,000 LEK

Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i5

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 14″ CPU: Intel Core i5 7200U MEMORIA : 8GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD SSD : 128GB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

lenovo-yoga-510-14ikb-i7-7500u

108,000 LEK

Laptop Lenovo Yoga 510-14IKB

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 14″ CPU: Intel Core i7 7500U MEMORIA : 8GB DDR4L GRAFIKA : AMD R5 530M (2GB) SSD : 256GB GARANCIA : 24 MUAJ.

është lexuar 57 herë (0 herë sot)

hp-pav-gaming-nb-15-ak112nl-intel-core

124,000 LEK

Laptop HP Pavilion Gaming NB 15-ak112nl

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 15.6″ AG LED CPU: Intel Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR3L GRAFIKA : Nvidia GeForce 950M (4GB) HDD : 1TB SSD : […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

hp-pavilion-15-bc014nl-intel-core-i7-6700hq

117,000 LEK

Laptop HP Pavilion 15-bc014nl

ONLINE para 16 orë

EKRANI : 15.6″ AG LED CPU: Intel Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR4L GRAFIKA : Nvidia GeForce 960M (4GB) HDD : 1TB SSD : […]

është lexuar 45 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 161 2 3 16

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë