Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Aparat, kamera (20)

c5948e021c5659a144ab4af0cb775d02

50,000 LEK

Shitet Projektor Acer

Shitet Projektor MARKA ACER REZOLUCIONI: 800 X 600 KONTRASTI: 20000 : 1 NDRICIMI: 3200 LUMENS MADHESIA E EKRANIT: 24 – 300 INCH CILESIA E FIGURES: […]

është lexuar 117 herë (0 herë sot)

17328273_776247215860149_592269240_n

300 €

Canon 550 D – Gjendja 10/10, si i ri

Canon EOS 550D + Lente EFS 18-200mm (Image Stabilizer) + SDHC Ultra 8GB 30MB/s Gjendja 10/10

është lexuar 180 herë (1 herë sot)

3mp ip dahua,1tb

700 €

KAMERA SIGURIE 3MP IP DAHUA

CILESIA MAKSIMALE ME KAMERAT IP KONFIGURIM PA IP STATIKE MONITORIM NGA SMARTPHONE JUAJ SISTEMI PERFSHIN 4 KAMERA 3 MP IP POE 1 NVR 4 CHANNEL […]

është lexuar 451 herë (0 herë sot)

500 €

Organo yamaha gjendje perfekte shume pak e perdorur

Shitet organo yamaha psr 550 Ne gjendje perfekte shume pak e perdorur.

është lexuar 260 herë (0 herë sot)

IP-KAMERA-OUTDOR-FLIR (1)

360 €

SET KAMERA SIGURIE OUTDOOR

SET KAMERA SIGURIE OUTDOOR

është lexuar 180 herë (1 herë sot)

Set-kamera---dvr

600 €

SET KAMERA IP

Ne set perfshihen: 1 – Dvr – 4 ch 1 – Hdd – 2TB 4 – Kamera FLIR 2.1 Mega – Pixel 1 -Aplikacioni Flir […]

është lexuar 157 herë (0 herë sot)

KIt KAMERA UNIFORE

35,000 LEK

SET KAMERA IP

4CH PoE NVR KIT TE PERFSHIRA NE SET: Hisilicon 4CH 720P IP Surveillance Kit 4 IP Camera (me PoE) 1 NVR PoE 4CH (4 Kanale) […]

është lexuar 180 herë (0 herë sot)

WIFI CAMERA

6,500 LEK

WIFI IP CAMERA

Kamera Wireless Control – Permasa te vogla, e lehte per tu lidhur me telefonin ose PC tuaj. – Aplikacion per kontrollin e kameras pa pasur […]

është lexuar 253 herë (1 herë sot)

WIFI CAMERA E-ROBOT

10,000 LEK

WIFI IP CAMERA

Kamera Wireless Control & Ethernet Control Permasa te vogla, e lehte per tu lidhur me telefonin ose tabletin aplikacionin dhe kontrollo kameren pa pasur nevoj […]

është lexuar 252 herë (0 herë sot)

Untitled-2

2,000 $

NIKON D7100 + 3 lente (wide angle/ zoom/ prime)

Shitet Nikon D7100 me 3 lente perkatese (Wide Angle/Zoom/Prime) Wide Angle Nikon 12-24 mm f/4 DX Zoom 18-105 f/3.5-5.6 mm DX Prime 35 mm f/1.8 […]

është lexuar 349 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 2 1 2

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë