Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Elektronike (423)

55,000 LEK

Iphone 6 plus

ONLINE para 19 orë

Okazion.SHitet Iphone 6 plus 16GB,origjinal,i perdorur,ne gjendje super pune,ne gjendje perfekte ,pa asnje lloj nderhyrje ne telefon,eshte si ne gjendjen e fabrikes ,shitet me nje […]

është lexuar 2 herë (1 herë sot)

24,000 LEK

Kompjuter Fujitsu Esprimo . Quad Core 2.4 ghz, 8Gb RAM ddr3 , 320Gb Hdd, DV...

ONLINE para 23 orë

Kompjuter Fujitsu Esprimo . Quad Core 2.4 ghz, 8Gb RAM ddr3 , 320Gb Hdd, DVD Rw   SmartStore Komuna https://www.facebook.com/smartstorekomuna/ Per cdo info kontaktoni : […]

është lexuar 3 herë (1 herë sot)

Asus X553M

190 €

Laptop Asus Dual Core i sjelle nga Austria 190 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop Asus X553M 15.6 inc, i sjelle nga Gjermania ,ne gjendje pothuaj si i ri, prodhim i vitit 2017 • Procesor dual core N2840 Procesor […]

është lexuar 3 herë (1 herë sot)

HddToshibaNEW

30 €

Hardisk i ri per kompjuter dhe laptop fillon nga 30 eur

ONLINE para 1 ditë

Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere: 500Gb […]

është lexuar 638 herë (1 herë sot)

DELLLL

170 €

Laptop Dell Core Duo 170 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inc, wireless, Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi 170 eur i […]

është lexuar 751 herë (1 herë sot)

iPhone5sBlack

29,500 LEK

iPhone 5s 29 500 lek i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

iPhone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci. Cmimi 29 500 lek i diskutuar. Cel 0675300140

është lexuar 490 herë (1 herë sot)

Acer E1-571

250 €

Laptop i ri Acer i3, gjendje perfekte 250 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop Acer E1-571 Core i3 2.4Ghz, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, bashke me canten. Ram 4 Gb, Hardisk 500Gb, […]

është lexuar 194 herë (1 herë sot)

sonyW12S1E

170 €

Laptop Sony 10inc, 250gb, Cmimi 170 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria: Procesor Atom Dual Core N280, Ram 2GB, Hdd 250Gb, 10.1inc, Wireless, Web cam, Ngjyre […]

është lexuar 70 herë (1 herë sot)

hp_17-p117nf

240 €

Laptop Hp 17Inc nga Belgjika 240 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop HP 17-p117nf i sjelle nga Belgjika, ne gjendje pothuaj si i ri, Modelet e reja, Super design, Procesor dual core E1-6010, Radeon R2 Graphic, […]

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

HP 255 G4

230 €

Laptop Hp dual core Gen 6 nga Austria 230 eur i diskutuar

ONLINE para 1 ditë

Laptop HP 255 G4, modelet e reja, i sjelle nga Austria, gjenerat e 6-te, Procesor E1-6015, Ram 4Gb, Hardisk 500Gb, Graf i dedikuar Radeon HD […]

është lexuar 2 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 431 2 3 43

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  

Info-treg

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 26/06/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë