Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Posto ofertë

Oferta për Kurse profesionale (51)

100 €

Trajnim ” Paketa fiskale me fokus OJF”

Trajnimet e rradhës dt. 20 Shkurt 2016, ne hotel Mondial, do të trajtojnë : Regjistrimi dhe çregjistrimi i OJF-ve.Kontrolli i pasqyrave financiare, burimet e financimit […]

është lexuar 186 herë (2 herë sot)

Sipas paketes €

Kurse Kontabilitet, Programe Financiare, Ligje tatim taksa

Standart Tirane, Kurse Kontabilitet, Programe Financiare, Ligje tatim taksa “SK94” organizon : Trajnime periodike në legjislacion fiskal. Bashshkëpunim me profesionistë të mirënjohur në hartimin ligjeve […]

është lexuar 279 herë (3 herë sot)

50 €

Programi financiar Alpha

“SK94” Sh.p.k. ofron kurse per programin financiar Alpha. E autorizuar nga IMB, Ne qender, te Tiranes, Ne kushte zyre komode, dhe dokumentacion real, Me eksperte […]

është lexuar 261 herë (1 herë sot)

logo

Regjistrimet ka €

KURSE: AUTOCAD 2D/3D, 3DS MAX, CINEMA 4D,WATERCAD,SAP2000,ETABS, GIS, ROBOT...

Programe 3-4 mujore: Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator Rrjetesh, Fotografi dhe Dizenjim, Web Developer, Teknik Kompjuteri, Elektronike Digitale. Kurse Inxhinierike: “Autocad 2D, Autocad […]

është lexuar 798 herë (0 herë sot)

logo

Regjistrimet ka €

KURSE: PROGRAMIM PLC, MATLAB, LABVIEW, STRUKTURE TE DHENASH, PROGRAMIM C, C...

KURSE: PROGRAMIM PLC, MATLAB, LABVIEW,STRUKTURE TE DHENASH, PROGRAMIM C, C++, JAVA, VISUAL BASIC,…ETJ. Programe 3-4 mujore: Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator Rrjetesh, Fotografi […]

është lexuar 796 herë (0 herë sot)

logo

Regjistrimet ka €

KURSE: Web Design(HTML 5- CS3-JavaScript -JQyery), Joomla, Web Programming(...

Kurse Informatike: “Programim C, Programim C++, Programim Java, Visual Basic, Oracle DB, Programim Php, Linux, Rrjetat kompjuterike, Siguria ne rrjet, Telefoni, Windows 7, Algoritmike, Programim […]

është lexuar 2387 herë (0 herë sot)

logo

REGJISTRIMET KA €

Kurse: GRAPHIC DESIGNER, ADMINISTRATOR RRJETI, TEKNIK KOMPJUTERI, WEB DEVEL...

Programe 3-4 mujore: Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator Rrjetesh, Fotografi dhe Dizenjim, Web Developer, Teknik Kompjuteri, Elektronike Digitale. Kurse Inxhinierike: “Autocad 2D, Autocad […]

është lexuar 3901 herë (1 herë sot)

logo

Kane filluar re €

KURSE: AUTOCAD CIVIL 3D, TEKLA STRUCTURES, ROBOT Structural Analysis, SAP 2...

Kurse Inxhinierike: “Autocad 2D, Autocad 3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Autocad Struktural,Robot Structural Analysis , Gis, AutoCad Map, Watercad, Win Roads, Inroads, Archicad, CDS […]

është lexuar 482 herë (0 herë sot)

logo

Regjistrimet ka €

KURSE: INXHINIERIKE, INFORMATIKE, GRAFIKE, EKONOMIKE, GJUHE TE HUAJA

Kurse Inxhinierike: “Autocad 2D, Autocad 3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Autocad Struktural, Gis, AutoCad Map, Watercad, Win Roads, Inroads, Archicad, CDS Win, AutoCadCivil 3D, […]

është lexuar 720 herë (0 herë sot)

logo

Regjistrimet ka €

KURSE: AUTOCAD 2D+3D, CINEMA 4D, WATERCAD, SAP2000, ETABS, GIS, Civil 3D, C...

Kurse Inxhinierike: “Autocad 2D+3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Autocad Struktural, Gis, AutoCad Map, Watercad, Win Roads, Inroads, Archicad, CDS Win, Civil 3D, Revit Arkitektural, […]

është lexuar 816 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  

Info-treg

 • bump icon

  Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 16/11/2015 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Pas shumë sugjerimeve që kemi marrë nga postuesit, 100oferta.com ofron këtë mundësi të re, duke ju dhënë një shans më shumë për t’u takuar me blerësin.   Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një […]

 • gjej oferta tregu

  Përhap ofertat me WhatsApp

  prej në 15/11/2015 - Comments Off on Përhap ofertat me WhatsApp

  Përdor WhatsApp? Nëse po e lexon këtë nga një smartfon me shumë gjasa përgjigja është “Po”. …dhe 100oferta.com të krijon mundësinë që t’ju tregosh kontakteve të tua në WhatsApp (përveç atyre në rrjetet sociale kryesore si Facebook, Twitter dhe Google+) për ofertat interesante. Përhap ofertat me WhatsApp! Është fare e thjeshtë: sapo klikon një ofertë […]

 • shtepi shitje blerje

  Gabimet e kushtueshme në shit-blerjen e ...

  prej në 11/11/2015 - Comments Off on Gabimet e kushtueshme në shit-blerjen e shtëpive

  Kur vjen puna për të blerë ose shitur shtëpinë tuaj, mosdija mund t’ju kushtojë. Nëse nuk keni bërë hulumtimet tuaja ose e keni marrë shumë emocionalisht, duke bërë zgjedhje të gabuara, kjo mund t’ju kushtojë mijëra Euro. Për të shmangur këtë, lexoni këtë listë me gabimet më të mëdha të bëra nga blerësit e pasurive […]

 • shtepia

  8 këshilla për të shitur shtëpinë tuaj

  prej në 03/11/2015 - Comments Off on 8 këshilla për të shitur shtëpinë tuaj

  1. Çlirohuni nga emocionet Sapo të keni vendosur të shisni shtëpinë, duhet të filloni të mendoni në një mënyrë tjetër: “Këtë shtëpi tani duhet ta shes, në mënyrë që të lëviz tek shtëpia ime e re”. Kjo do t’ju mbajë larg lidhjes emocionale, që mund të keni me shtëpinë dhe do ta bëjë më të […]

 • kerko dhe gjej ne google

  7 hile të kërkimit në Google

  prej në 22/10/2015 - Comments Off on 7 hile të kërkimit në Google

  Kërko për lloje të veçanta dokumenti Kërko për ” Tirana filetype: jpeg”, “Leksione filetype: pdf ” apo ndonjë fjalë tjetër, në përgjithësi funksionon edhe pa “filetype” dmth “leksione.pdf”).   Gjeni faqet e internetit të ngjashme Gjeni dhe eksploroni faqe të internetit të ngjashme me ato që ju pëlqen duke shkruar – “related: www.100oferta.com”   Ndjekja […]