Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

IMG_20180122_211718

32,000 €

APARTAMENT PER MOS TU HUMBUR.OKAZION!

Shitet apartament 1+1 kati i 7 jo i fundit. Me ballkon te bollshem. Me ashensor. Hyrje me drite nga te gjitha anet. E pershtatme per […]

22 herë e lexuar, 11 herë sot

13

500 €

3+1 SUPER Apartament- Bllok- Super Mobiluar- Afer Bar Radio

APARTAMENT TOTALISHT I RI 3+1- BLLOK- Rruga Vaso Pasha- Kafe Ama Jepet me qera apartament i rinovuar dhe i pabanuar me pare. Siperfaqe 109 m2. […]

230 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20140610_115405

36,000 €

SHITET APARTAMENT OKAZION – Yzberisht

PALLATET E REJA YZBERISHT SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA LINDJA,PERBALLE DAJTIT. UJE DHE DRITA PA NDERPRERJE. PALLAT I PERFUNDUAR. AKTUALISHT ME QERA. SHITET PER […]

279 herë e lexuar, 4 herë sot

m6

350 €

2+1, 2wc 2Blk SUPER I mobiluar ZOGU I ZI, 125m2 Ashensore, Kondicioner

Jepet me qera Apartament 2+1 i madhe. Ne pozicion perfekt tek Zogu i zi te Pallati ku ndodhe Universiteti Logos, me 2 Ashensore, ku ka […]

272 herë e lexuar, 0 herë sot

a10

350 €

Qira 2+1 KATI pare i NJE VILE PRIVATE, Amb. Amerikane – PARKIM Privat...

JEPET ME QERA 2+1 NE KATIN E PARE TE NJE VILE MBRAPA AMBASADES USA DHE PERBALL AMBASADES SUEDEZE , HYRJA ESHTE TOTALISHT E RE ME […]

84 herë e lexuar, 1 herë sot

s1

300 €

Super 2+1 100m2 Vasil Shanto- E mobiluar Ashensor, Kondicioner (VIDEO)

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Zonen e Vasil Shantos, Rruga Viktor Eftimiu ( Shume Afer me Universitetine Europian). Ne foto mundojne disa mobilje po […]

104 herë e lexuar, 0 herë sot

DellLatitudeE6400

170 €

Tirane, shes Laptop Dell Core 2 duo nga Gjermania 170 eur i diskutuar

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inch, Wireless, Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi 170 Euro i […]

78 herë e lexuar, 0 herë sot

Dell E5520

300 €

Tirane, shes Laptop Dell E5520 core i5 , 300 euro i diskutuar

Dell Latitude E5520 , Ekran 15.6 ” Procesor Intel Core i5-2520M 2.5 Ghz Memory Ram 4 GB HDD 320 Gb Intel HD Graphics 3000 WiFi […]

65 herë e lexuar, 0 herë sot

 

web-development

Società Italiana cerca per apertura nuova sede estera una risorsa WEB -MASTER , WEB -DEVELPMENT per sviluppo offerte e nuovi prodotti. La risorsa dovrà essere […]

19 herë e lexuar, 1 herë sot

hp 250 g3

290 €

Tirane, shes Laptop HP i3 graf 2Gb 290 eur i diskutuar

Laptop HP 250 G3 15.6inc, Intel Core i3-4005U, 4Gb ram, Hdd 500Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 820M 2 Gb, Ne gjendje perfekte pothuaj si […]

17 herë e lexuar, 1 herë sot

Mirësevini në 100oferta.com!

Ofertat e tregut shqiptar

Publiko FALAS oferta: makina, shtëpi, punë, kompjuter, telefon… dhe gjithçka në shitje.

Regjistrohu tani!

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë

total